| miha_2108 a întrebat:

Daca o femeie se masturbeaza ...se maseaza/... mai e virgina? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Dahappy e virgina pana la primul act sexual.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e virgina, pana are contact sexual cu un partener.

| Zenithf a răspuns:

Am mai zis asta si de alte ori, dpdv fiziologic este, dpdv religios nu.

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Aleeeeeeee a răspuns:

Da, atata timp cat nu a avut un contact sexual este virgina. Prin mastrubare te poti dezvirgina doar daca iti introduci ceva in vagin.

O zi buna!

| Mardare_Dorin_1983 a răspuns:

Daca se masturbeaza numai prin frecare ramane virgina.
Daca ajunge la penetrare, nu.
Vezi filme pe www.kur.ro.
Cauta acolo ce ai nevoie