| Clauss_Clau_1997 a întrebat:

Ce se intampla daca prietenul meu mi-a bagat degetul in vagin (va rog seriozitate )

23 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Inainte sa "rogi seriozitate" aici, mai bine ai fi tu putin mai serioasa. Esti la o varsta la care nu sti nici sa te informezi si unde, dar te arunci cu capul inainte apoi vi sa intrebi aici tot felul... Daca tot folosesti internetul de ce nu dai un search pe google despre sex!? Ca sa stii pe viitor ce ai de facut, ce ai de evitat, la ce riscuri te expui. Sa nu mai zic ca iti bagi joc de corpul tau de la varsta asta si nu ai respect fata de tine.

| AtateaConditii a răspuns:

Te-ai excitat si el e un perversbig grin.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai esti virgina.

| Holiday a răspuns:

Mai degraba tu ne-ai putea povesti ce s-a intamplat, de unde sa stim noi cum te-ai simtit?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cel mult sa te alegi cu o infectie acolo. Probabilitatea este destul de mica, insa ar fi o idee buna sa aveti o igiena foarte stricta inainte de a face orice care implica partile tale intime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, ce sa se intample?

| anonimguy3 a răspuns:

Vei muri. straight face

| Happyjump a răspuns:

Tu ce crezi ca se intampla?

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWCrist a răspuns:

Vei avea tripleti. laughing

| dana12848 a răspuns:

Vei naste un degetlaughing)

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Stiu cine esti, nu imi pasa, dar acest raspuns nu este deloc serios

.

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Bbine ca al tau e.)))

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Estelaughingda nu sti tu, necunoscuto.

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Cheam-o pe aly sa faceti tripleti cu degetu //

| fataciocolata a răspuns:

In caz ca esti virgina te poate dezvirgina. Daca nu mai esti nu se poate intampla nimic, decat sa-ti placa.Bafta, pa!

| clickclicksnap a răspuns:

Baga-i si tu un deget in fund si spune-i... bluetooth

| Laurentizyu a răspuns:

Nu il mai lasa sa umble acolo!laughingnu este voie!laughing

| AndreyBorona a răspuns:

Poate erai murdara si a incercat sa te curete, serios acum incerca sa te excite (intr-un mod direct).

| methodmen a răspuns:

Banuiesc ca ti-a placut mai ales daca a fost delicat.

| alin16y a răspuns:

Se spune ca asa s-a nascut Degetica.

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Vrea anale, iti zic eu sigur