| sabinamaria926372 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca prietenul meu mi-a bagat degetul in vagin foarte putin(eram in prima saptamana dupa terminarea ciclului)?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu avea unghia taiată, e posibil.
De unde ai scos ineptia asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrebari puse la misto, face ti pe prostii nu ca nu sti ca doar cu contact sexual ramîi insarcinata, te plictisesti si vrei sa iti bati joc de noi facind pe proasta, vezi sa nu ramîi asa

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati ani, dar cu siguranta sarcina nu s epoate produce cu degetul si copilul nu-l nasti pe gura.
Nu va mai jucati cu puta in erectie, ca aia iti poate duce numai necazuri si esti inca atat d emica ca nu ai habar de nici unele.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu ce parinti ai, dar este strigator la cer sa nu te educe deloc, ca nu ai nici cele mai mici cunostinte de anatomie... unde-i maaica-ta, de nu ti-a epxlicat pana acum ca nu se baga nimci in pasarica, fiindca poti afce infectii cu mainile murdare, ori ramai grabida daca baga baiatul puta.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă degetul lui a ejaculat, e foarte posibil.
Dacă nu, nu.
laughing

| Paul754880338 a răspuns:

Și dacă ai rămâne însărcinată, vei naște un degețel mic dacă seamănă cu tatăl și un corigent din start la anatomia umana dacă seamănă cu tine. Desigur depinde si care deget a fost făptașul.;-)
Fetelor! Va mai treziți vreodată la realitate cu genul asta de întrebări?!

| just4ubr2015 a răspuns:

Da ai ramas gravida

| Mynameis93 a răspuns:

Atâta timp cât pe deget nu avea spermă, iubita, nu poți rămâne însărcinată.

Toți cei care au râs prin comentarii, vă spun un lucru, rușine că râdeți de un copil care nu știe lucrurile elementare.

| Adelina4679 a răspuns:

Nuuu, nu ramai însărcinata!

| orailibrail a răspuns:

Dar degetul iubitului tsu ejaculeaza sperma?

| adorbanii a răspuns:

Avem nevoie de educație sexuală în școli
OBLIGATORIU!

| FilipSorin a răspuns (pentru adorbanii):

De acord cu tine dar degeaba, nu o sa cam bage nimeni in seama si o sa rada toți

| adorbanii a răspuns:

Troll, raport!

| Kiwi2023 a răspuns:

Cu degetul nu laughing