| boro a întrebat:

Ce sentiment ati trait, cand v-ati sarutat cu persoana iubita pentru prima data?hee hee

Răspuns Câştigător
| Doa'Do a răspuns:

Sincer, la mine nu cred ca se va intampla acel sarut cu o persoana iubita.Probabil va fi facut din obligatie, cu persoana care mie nu-mi e asa de draga.Pentru ca asa o sa am eu norocul.

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nici nu pot descrie in cuvinte sentimentul... a fost ceva magichappy, aveam mari emotii si mi-era rusine sa nu fac vreo gafa, primul sarut nu se uita niciodata mai ales daca e primit de la persoana iubita!

| Sara a răspuns:

Eram timida. phtiu. parca ma manca... Ne am cunoscut dupa 2 ani de vorbit pe net, si... cand l am vazut eu m am repezit sa il pup, si azi radem de situatia aia, adica el nu se astepta de la fata ca mine (timida, cuminte, rusinoasa) sa se avante din prima la pupacit laughing Imi era frica sa nu fac vreo gafa, dar parca doream sa nu se mai termine, nu stiam ce ganduri avea in momentul ala, stiam doar ca a fost luat prin surprindere in mod placut. Si az, dupa 2 ani, cand il sarut si il am aproape de mine ma simt implinita din toate punctele de vedere. La multi ani!

| ÅñdRa a răspuns:

Nu cred ca pot descrie in cuvinte acest sentimen... a fost ceva minunat...Primul sarut este minunat mai ales daca este cu persoana pe care o iubesti, trebuie trait la maxim acel momenthee hee

| devilll a răspuns:

Mai presus decat orice

| devilll a răspuns:

Mai presus decat orice

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Se intampla acum 6 ani lucrul asta.Eram 2 copii care se jucau cu alti copii adevar sau provocare. El a fost provocat de unii din colegii nostri sa ma sarute(abia astepta sa o faca). A fost cel care m-a fermecat si m-a ridicat la ceruri prin sarutul lui.Insa acum m-a adus pe pamant.Si acel sarut care mi-a inflorit sufletul azi nu il mai am.Pa Pa!

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Cand am primit primul sarut am simtit fluturi in burta whistling Simteam ca pot zbura, ca pot sa ating norii. happy Simteam ca pot face dim imposibil posibilwinking E ceva minunat, mai ales ca a fost pe neasteptate. big grin E ceva magicbatting eyelashes Simti ca poti trai cu adevarat langa cineva care chiar te iubestebatting eyelashes

| floryn92 a răspuns:

Fiind baiat, era datoria mea sa incep un sarut.
Asta se intampla cand aveam 15 ani, asa ca nu stiam foarte multe despre sarut (ma rodeau intrebarile gen: ce trebuie sa fac cu limba? )
Primul sarut, la mine, a venit direct, din prima clipa in care "ea" acceptase cererea mea de prietenie, asta ca sa scap de presiunea impusa de gandul ca poate nu stiu sa sarut. Totul a venit de la sine, iar mai apoi mi-am facut o pasiune in a saruta, pe care mi-o mentin si in prezent, la 17 ani.

| ANoNim_7814 a răspuns:

Am incepooot sa il iubesc din ce in ce mai mult...:X e atat de dooolce :X ador sa sarut:X:X:X

| latexcap93 a răspuns:

Am simtit ca daaaa chiar era.

| dany4 a răspuns:

Mi s-a oprit inima... s-a blocat... ceva minunat