| RaPeR09 a întrebat:

Sallz TPU! Am o intrebare:: Cum a fost prima data cand v-ati sarutat cu persoana iubita
Unde a fost acest sarut sincer!
Cel mai frumos fundita!tonguebig grin

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Intr-o poienita. Era cald afara, soare totul frumos. Era a 2-a zii de cand stateam cu respectivul. Imi era foarte frica intr-un fel dar era asa de frumos acolo. Ceva gen picnic dar mult mai frumos, de neimaginat. Dupa ce am mancat, am baut suc, etc. M-a sarutat. Apoi m-am obisnuit si seara cand am ajuns acasa am fost foarte fericita. funda?

3 răspunsuri:
| lemmon a răspuns:

La scoala. a fost destul de ok, primul meu sarut si eram ff timida pentru ca nu mai sarutasem pe nimeni si ma temeam de reactia lui.a fost ok.:*:*x numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| gestfacoff a răspuns:

Well eram pe o banca!
eram foarte rusinoasa si mi-am intors capul caci mi s-a parut ca vedeam ceva si el s-a uitat la mine a zambit s-a apropiat usor de mine. i-am simtit buzele cum se ating de ale mele si am simtit limba lui intrand in gura mea laughing si dupa am continuat cam vreo 2-3 minute blushing!