| sonyaheart a întrebat:

Ce spuneti, golan sau baiat cuminte? Am observat ca relatiile celor care nu sunt golani si care is pe treaba lor sunt mai durabile.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu stiu ce relati pot exista intre minori, depinde de fiecare in parte cum percepe lumea din jurul lui, nu mereu varsta ar fi ceva sa indice maturitatea care e baza asa ca fiecare e diferit nu poti generaliza, golani ce sunt aia ne luptam sa traim, te referi la hoti, criminali, pedofili etc da la ei dureaza relatiile cu puscaria si o viata

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns:

Depindee thinking
Dar eu nu sunt genul de fata care "e lesinata" dupa golanihee hee Eu prefer tipii la locul lor...acum fiecare cu preferintele lui.
Dar si un "bad boy" iubeste si se poate schimba daca are pentru cine.

| sEnOkHs a răspuns:

E mai mult pe invers daca esti de treaba si cuminte lumea profita de tine happy

| CorinaReg19 a răspuns:

Normal. pentru ca golanii tot golani raman. zboara din floare in floare. pana gasesc o "masochista" sa ii placa sa planga dupa el si sa fie inselata si sa se desparta si sa se impace. in rest. intr-adevar cei seriosi au relatii mai lungi. in schimb, daca te gandesti ca fetele prefera golanii, si vrei sa te comporti asa, o poti face in anturaj. sa pari bad boy, dar pentru avea in acelasi timp o relatie lunga, poti si sa iti respecti si iubesti prietena

| DNSK a răspuns (pentru CorinaReg19):

Orice golan se linisteste-te. crede-ma. si ce face el pentru familia lui nu stiu cati baieti cuminti fac.

| anamaria200517 a răspuns:

Ador golanii big grin bad boy