| alesica a întrebat:

Ce surpriva ii pot pregatii sotului meu cand se va intoarce acasa? ideii mss pot fi si ideile unor barbati cum le-ar placea sa ii astepte sotiile lor

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cu ceva bun de mancare.

| peperonies a răspuns:

Cu niste sendvisuri si bere.

| grab a răspuns:

Igiena, epilare totul impecabil.
casa curata, o mancare ce-i place maxim si sa fii lipita numai de el de cand intra in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frunoasa,eleganta,o masa buna o bere rece, si o noapte de neuitat.

Răspuns utilizator avertizat
| NewTerminator a răspuns:

Barbatii nu au fantezii cu nevestele.

O surpriza ar fi sal astepti cu o masa buna, bere rece si o partida buna de...sah. Cel mai important, nu-i reprosa nimic si sa fii de acord cu orice zice el.