| scaletta a întrebat:

Ce surpriza pot sa ii fac prietenii de ziua ei, dar pe net? dati-mi vreo idee(video poze)macar ceva va rog fuda

4 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Transmite`i un mesaj frumos pe skype. Sau daca ai emotii sa ii spui in direct, filmeaza`te si inregistreaza. Poti face ceva mai deosebit, poti sa-i canti un cantec care`i place sau pe care nu l-a mai auzit niciodata, de exemplu. Indiferent cum iese, ea va aprecia gestul foarte mult, fiind fata.

| adriang95 a răspuns:

Ii trimiti o scrisoare PRIN POSTA (sau ai uitat ca exista asa ceva)

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Editeaza o poza cu voi doi, pune niste inimioare, si fa un video surpriza in Movie Maker poze cu ea, cu torturi, cu lumanari, "la multi ani iubita mea! " Texte frumoase si alte porcarii. Sau costumeaza-te in clown si da-i web. laughinglaughing Funda? puppy dog eyes

| Loveyouforevermyangel a răspuns:

II faci un videoclip si acolo pui poze cu tine, cu ea, cu voi doi impreuna (in poze) big grin....si eu as zice sa pui melodia ei preferata la videoclip!happy