| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a cuceri baiatul pe care il plac?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Afla ce pasiuni are, documenteaza-te si tu in domeniu si initiaza discutii pe temele preferate de el.Succes.Mira

| catalina_2916 a răspuns:

1. Studiaza mult. Barbatii sunt atrasi de femeile educate. Fiind inteligenta si cu cunostinte elevate te vei expune unei mari varietati de barbati pe care nu ai fi putut sa ii atragi.
2. Ai incredere in tine, aceasta este o metoda prin care devii mai atractiva, indiferent cine esti. Fii fericita cu tine insati si ceilalti vor observa.
3. Invata sa gatesti. vechea zicala e adevarata; cel mai scurt drum spre inima unui barbat trece prin stomac. Este o caracteristica importanta pentru un barbat daca ai cunostinte culinare.
4. Urmareste ultimile tendinte in moda. Chiar daca nu ai haine de milioane de lei pentru a atrage barbatii, trebuie sa intelegi ultimile noutati in moda.
5. Zambeste cand esti in public. Barbatii sunt atrasi de femeile prietenoase. Daca zambesti, asta denota ca esti multumita si de obicei deschide o conversatie.
6. Concetreaza-te sa devii sigura pe tine. Daca te sustii singura financiar si emotional, acest lucru este foarte atractiv. Te va ajuta sa ai mai multa libertate in viata. Nu vrei sa depinzi de alta persoana pentru bunastare.

sper sa-ti fie de folos! te pup...

| Moneyandfame a răspuns:

Ti-as zice eu cu l-ai cuceri repede dar nu cred ca ma lasa moderatorii. Daca esti fata desteapta, te prinzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Tu trebuie să-l cucerești? Dacă el nu te place?
Ups,...
Stai prin preajma lui, intră în discuțiile lui cu ceilalți, zâmbeștei, îmbracăte sexi (nu extravagant!), folosește parfumuri dulci, aplică un machiaj ușor dacă mergi la discotecă și te întâlnești întâmplător cu el, etc.
Mult succes în curerirea lui Făt-Frumos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la el ca la Tv 24din 24 si o sa observe intr un final ca il priveste cineva, atunci va interpreta privirile tale insistente ca pe niste,, baga-ma in seama",, sunt disperata"

| goodpitzi a răspuns:

Putina indiferenta, degajare, fi tu, o privire pe sub gene aruncata din cand in cand, zambet natural, una calda apoi una rece...winking Bafta!