| alexandrafun a întrebat:

Cum pot cuceri baiatul pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| ℓσяєภยş a răspuns:

Prima data sa ii fii prietena, apoi sa fii amuzanta si grijulie, ai grija ca daca el te considera ca pe o sora atunci nu prea stiu daca te place...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti avea toti barbatii/baietii la picioarele tale. Daca exista unul sa te placa, sa nu dai cu piciorul indiferent cae slab, gras, rau, bun te place si poate te va iubi asa cum esti tu. Daca respectivul baiat nu te place nu il poti face sa te placa.

| alexandrafun explică (pentru anonim_4396):

Soro ia asculta aici daca vreau poti baieti la picioarele mele pentru ca multi dintre ei ma plac.ce mai zici acum? mai ai tupeu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandrafun):

Ce ai zice daca ia-si rupe p8la vreunuia dintre tipii aia ti-as baga-o in gura si ti-as coase buzele ca sa ai ce suge toata viata ta de smechera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dându-i " guriţe lin şi farmece-n plin ". Baftă.

| Aramyx a răspuns:

Incearca sa ii fii prietena mai intai
nu exagera pe subiectul,, iubit - iubita "
fii amuzanta
fa caterinca