| flavia_7696 a întrebat:

Hey.Cum il pot cuceri pe baiatul pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| aveadrianus2 a răspuns:

Fii tu insuti! Nu incerca sa pari ceea ce nu esti.Invita-l undeva in oras.Fa tu primul pas.Incearca sa il faci sa inteleaga ca il placi, acolo unde mergeti/iesit.

4 răspunsuri:
| oOoBrBoOo a răspuns:

O fata poate cuceri un baiat din 3 miscari depinde cati ani ai daca ai peste 15 e clar mergi la el direct in pupi si continui tu de acolo cu ceva vorbe dulci si e al tau.

| ElDromadero3 a răspuns:

Pai depinde, ce zodie este?

| oMariina a răspuns:

Cu stil laughing

| nykusor4u99 a răspuns:

Buna.Dupa cum vezi la nume sunt baiat.Deci ca sa poti cuceri un baiat trebuie sa ii spui sincer tot ce gandesti despre el fara sa te opresti in mijlocul cuvantului.Baietilor le place sinceritatea de la fete.Indiferent ca te place sau nu o sa iti dea un raspuns astfel incat sa nu te superi. Sper ca te-am ajutat. Funda?