| dudu1 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru am mari penisul? fara pastile (ofer sincer pamblica)

14 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Nu poti face absolut nimic.winking

| corbulalbrosu a răspuns:

Stii care este dimensiunea medie a penisului la rasa europeana? Afla ca este cuprinsa intre putin peste14 cm si 16 cm.Tu unde te incadrezi?

| Emilian65 a răspuns:

Singurul lucru pe care-l poti face este sa astepti sa creasca natural, fara pastile sau alte metode pe care le-ai auzit tu de la prieteni.

| Doub a răspuns:

O uzi in fiecare dimineata cu apa din fluviul Nil.

Ps. Ai grija sa nu te manance crocodilii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

De la multa apa o sa rasara iarba laughing
N-ar strica niste erbicid rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)).

| SkyPilot a răspuns:

Nu exista nici o solutie reala la o astfel de problema. Toate sunt smecherii. Mai bine invata cum sa il folosesti. Pozitii, tehnici etc.

| mentholinks a răspuns:

Mai intai apuca-te sa-l folosesti dupa aia vezi daca ai nevoie de o marire.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Sincer eu mi-am facut-o de 17cm doar cu laba, deci sincer incearca laba.

Răspuns utilizator avertizat
| Lucyan_Spady_1988 a răspuns:

Singura metoda e la.ba tata, multa la.ba laughing

| Alincacalin a răspuns:

Fa laba in fiecare zi