| vally1234 a întrebat:

Funda! Cum imi pot mari penisul (fara pastile sau altele) si am 14 ani.

6 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Serios,intrebari mai stupide nu stiu daca se pot posta.La 14 ani asta ar fi ultimul lucru care sa te preocupestraight face. Vezi-ti de carte, nici nu ai terminat generala...

| NoNameo a răspuns:

Il tai asta e singura solutie si apoi te joci cu el intre dinti. Cum dracului sa te intereseze marimea penisului la 14 ani? Doamne ma voi copii din ziua de astazi sunteti mai obsedati sexual decat cei de 18+.

| ZK a răspuns:

Habar Nnam! Operație, tragere si cam Atât.

| Butterfly0 a răspuns:

Tragi de el

| iEmonel a răspuns:

Faci laba. In acel moment devine mai mare.

| Juanyto_1243 a răspuns:

Bagati-l in lada frigorifica de la frigider, lipeste-l de gheata, asteapta 1 minut sa se lipeasca bine dupa trage tare de el. Efect garantat.