| LaLaLaAM a întrebat:

Cum pot impresiona un baiat care ma cam uraste?

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

De obicei din ura se naste cea mai mare dragoste... pai ce stiu eu du-te si tu intr-un loc unde crezi ca e si el si imbracate asa cum sa presupunem ca ai aflat u ca ii place lui la o fata dar cumva mai simplu e sa te imprietenesti cu unu din prietenii lui si sa iesi cu ei in oras si apoi e usor

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Simplu, nu poti

| GuBeeBăăi a răspuns:

Si eu patesc la felbig grin baiatul ala nu ma suporta deloc...o sa iti zic cum am facut eu: m-am interesat despre lucrurile care ii plac, cum ar fi animalele su baschetul si am inceput, de cate ori era el prin preajma, daca puteam, sa ma joc cu vreun catel, sau sa joc baschet.M-am imprietenit cu unul din gasca lui si m-am mai apropiat un pic de el...dar progresez smug

| FailL a răspuns (pentru GuBeeBăăi):

Simplu. te porti oribil cu el. dar intr-un mod foarte SMART si funny si sarcastic. Nu stiu daca intelegi, dar eu zic sa faci o mega caterinca de el, sa-i faci numai in ciuda, sa-l oftici grav, sa-i arati si cate o tata asa din greseala si sa-i spui you can't have this. ma-sa, sa fii cea mai aroganta si figuranta persoana pe care o stie. sa-i razi in nas, sa-l domini. incearca tu asta vreo 2 zile si sa-mi zici ce s-a intamplat. ai fi surprinsa, dar baietii sunt atrasi de nenorocite laughing.

| anyka123 a răspuns:

Trebuie sa ii arati ca ai multe parti bune nu numai cele rele