| maddalinna a întrebat:

Ce apreciati la o fata? ( intrebare adresata baietilor) happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Apreciez o fata care are grija de imaginea ei. Imi place o fata care are grija mereu sa arate bine si totusi sa fie o persoana amabila si simpla de multe ori. Nu imi plac fetele cu figuri.

| GdX a răspuns:

Caracterul. Sa stie ce vrea, sa nu fie o genul de fata care se vaita de tot si dramatizeaza orice, sa stie ce vrea de la viata.

Răspuns utilizator avertizat
| sadonlife a răspuns:

In primul rand gandirea ei, sa nu fie mincinoasa, caracterul si sa stie ce vrea de la viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. sa nu fie curva
2. sa nu asculte manele
3. daca e rapperitza deja ma are la degetu mic
4. sa nu se makieze' ca o mananc cu tot cu fulgi x(
daca gasesc asemenea femeie =)Huh o iau cu acte cu tot:X

| romaniaaa a răspuns:

Sa nu fie curvaaalaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru romaniaaa):

Asta inseamna ca si tu trebuie sa nu fii curvar, de apreciat chair sa fii virgin happy