| iubi_duby75 a întrebat:

Ce vorbesc de obicei doi baieti despre o fata? [intrebare din curiozitate. dau funda!]

Răspuns Câştigător
| pisicutsa a răspuns:

Depinde ce baieti sunt, daca sunt baieti care sunt destepti, niciodata nu vor vorbi de rau o fata...bafta. si apropo aici nu toti raspund la intrebari nu mai pu cum zici tu "funda", dar de faptul ca vor la fel ajutor reciproc cind vor avea nevoie.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E urat sa generalizezi pe subiectul asta; e ca si cum ai spune ca toate fetele sunt c**vehee hee

De obicei vorbesc intre ei despre fata pe care o plac si isi dau sfaturi! Majoritatea se lauda la greu cui i-a tras-o si cat de bine i-a dat-olaughing Mi se pare penibila mandria asta la baieti, dar sa fim seriosi, ca si noi fetele dezvaluim astfel de secretewinking
Nici noi nu suntem mai brezehee hee

| Dominicc a răspuns:

Cred ca am mai raspuns...

| baru a răspuns:

Oare? Oare ce pot vorbi: Binenteles despre sex si despre cum ar putea unul sau celalalt sa o atraga cit mai repede in pat Asta in cazul in care nici unul dintre eoi nu a avut-o Dar ca sa intelegi mai bine barbatii sunt de doua ori sau de trei ori mai birfitori ca si femeile Sa nu crezi ca sunt altfel, Asa cum o femeie nu poate sa tina un secret tot asa si la barbati La barbati este si mai urit chiar foarte urit ei laudindu-se si cu ce au facut si mai ales cu ce nu au facut numai pentru a impresiona si a arata ce grozavi sunt ei Cu asta inchei; Doi barbati despre o fata fi sigura ca nu o sa spuna nimic bun Ca atare ai grija de tine vezi cum te comporti si cui dai atentie Ai grija de tine deoarece lumea este foarte rea Dintr-un tantar face un armasar Deci atentie la prieteni Pa

| adi4ever a răspuns:

Baiatul1:Ba ai vazut-o pe blonda aia?
Baiatul2: Da ba am vazut-o
Baiatul1:Eii si cum ti se pare? Zi ca nu e buna...
Baiatul2:Normal c*i cum sa nu fie buna? Iauite ce cur are
Baiatul1:Si tzatele la fel, ce as tavalio un pic...
Baiatul2:Si eu.
Baiatul1:Mergem sa o pipaim un pic sa ii atingem bucile:->
Baiatul2:Tu bucile si eu sanii aia marfa rau de tot

Cam asta vorbesc 2 baieti despre o fata se duc la aia si daca mai are si prieten si e la magazin si ii vede isi iau omorul si dupa aia te intreaba ce au facut...

| šρяίηģ a răspuns:

Daca sunt cu o fata se lauda cum a fost prima data, daca e buna la pat, cum arata goala, daca iubesc o fata din tacere atunci vorbesc despre ea si isi spun unul altuia pareri (cum sa o cucereasca, daca se potrivesc etc.) si, uneori vorbesc despre fanteziile lor cu acea fata. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| iauru a răspuns:

Aici ai nevoie de pareri masculine nu invers.si parerea mea e ca n-ar trebui sa stiti asa ceva asa cum nici noi nu stim ce discutii purtati voi in legatura cu asta lasa chestiile astea sa ramana un mister

| Iepurila a răspuns:

Depinde ce băieți. Mie nu prea îmi place să mă laud sau să vorbesc despre fete cu prietenii.happy

| gabrielaasamy a răspuns:

Depinde ce baieti. Eu cunosc ff multi baieti care vorbesc despre fotbal, despre bataie se lauda ce au facut ei dar despre fete vorbesc cum vorbim noi despre baieti. :*