| Zzzulia a întrebat:

Ce ziceti de un baiat care se saruta cu iubita lui,iar in acelasi timp se uita insistent la mine? (mentionez ca am filtrat ceva timp unu cu altu pe fb,dar eu am fost mai rece si l-am respins cam respins,desi m-a chemat in oras de cateva ori) iar in urma la o faza el s-a suparat pe mine, si eu pe el..si i-am promis ca nu-l voi mai deranja niciodata.dar a vorbit orgoliul din mine..si as vrea sa stiu totusi ce a fost cu faza aia,adica a incercat sa ma faca geloasa sau ce? si mai ales ce as mai putea face sa fiu macar amica cu el? (a si mentionez ca baiatu e cam afemeiat, dar tot imi place de el.)

Răspuns Câştigător
| Juiceee a răspuns:

Poate am gresit sa te jignesc, dar naiva esti pana la cer si o palma mai sus. Tipii ca ei cauta doar 'recipiente" ci nu "amice".

Fugi de el cat mai poti, gandeste limpede. O sa fie cel pe care o sa-l blestemi multa vreme cand o sa te trezesti, daca te fraiereste. Tu singura ai spus ca umbla dupa nu stiu cate, si la un moment dat a facut ceva gresit si tot el s-a suparat, probabil sa vada cat de departe o sa mergi.

Iti spun doar atat, nu merita. Fugi de gunoaiele ca el cat mai repede. Nici ca amici nici ca nimic nu iti trebuie asa ceva in viata. Ar trebui sa cauti sa primesti doar persoane speciale in viata ta, ai sa nu cazi prada golanilor.

Succes.

| Zzzulia explică (pentru Juiceee):

Da ai mare dreptate..sunt foarte naiva..in special in dragoste..si da, imi place mult de baiatu asta.dar mi-am dat seama ca merit mai mult decat un curvar..si prietenii mi-au zis ca mi-as pierde timpul incercand sa schimb ceva la el..asa ca mersi de sfat, o sa-l evit total, nici ca amic nu mai vreau sa-l am...si chiar de ma simt ca naiba, e cel mai bun lucru pe care il pot face.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iti arata ceea ce ai pierdut.

| Zzzulia explică (pentru neutrino):

Si as mai putea face ceva, ca sa-i arat ca nu mi-e indiferent? ca asta am facut pana acu, desi mie chiar imi place de el. sad

| cristimihailov a răspuns:

Inseamna ca iubita lui nu este chiar atat de iubita.

Si poate nu ai vrea sa faci vreun pas cu ala. Asa cum cea prezenta si-o fura, asa o sa o patesti si tu.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Ai flirtat vrei sa spui

| Juiceee a răspuns:

Daca pe iubita lui ar inselao cu tine, ce te face sa crezi ca nu si-ar bate joc si de tine?

Inca ceva, fetele care se baga pe un baiat "luat" sunt curve. Baiatu s-a prins ca esti in limba dupa el si cauta sa-ti intre in pantaloni si dupa sa te lase cu gura plina. Sincer vorbind, asta meriti.

Inca ceva, am vazut ca imediat dupa intrebarea asta ai mai pus una, cum ca-ti place de un curvar. Curva dupa care "umbla" esti tu!

| Zzzulia explică (pentru Juiceee):

Dar el filtra cu mine de dinainte sa fie cu ea..si relatia asta cu care o are cu fata asta e cam de o saptamana..si crede-ma ca fata de el am fost indiferenta, cu toate ca il plac..si in nici un caz nu m-as baga peste relatia lui..si da, relatia lor e cam gata..si stiu, sunt constienta ca la fel ar face si cu mine, dar il vreau macar ca amic...si da, ce usor e sa-ti dai cu parerea..si sa ma faci curva, desi nici macar nu ma cunosti.