| ionutdinu21 a întrebat:

Ce ziceti fetelor le plac baieti cu tatuaje?
vreau sa zic multe tatuaje

Răspuns Câştigător
| Barbie a răspuns:

Da:x:X::x::X:X:
Eu una ador baietii cu tatuaje :X Cel mai sexy la un barbat este sa aiba tatuaje :X:X. Take a look : http://s2.hubimg.com/u/646565_f520.jpg. Ceva de gemu :X:XX
Sau iarasi pe maini arata super bine :x http://images.fanpop.com/......00_500.jpg
P. S Te uiti la Miami Ink? :>

22 răspunsuri:
| Octavutzu a răspuns:

Nu ar fi o chestie tatuajele. Un tatuaj sau 5 nu poate face pe cineva sa te iubeasca, eu am 11 tatuaje dintre care 10 pe o mana si unul pe cealalta si totusi multe persoane in general fete se uita cu frica cu toate ca nu arat a violator sau criminal. Poate la unele le plac sa vada un baiat cu tatuaje dar nu ca ar vrea sa si fie cu el.

| Rin_Flo_1996 a răspuns (pentru Octavutzu):

Asa este la fete daca te vad cu tatoaje peste tot cam asa te cred depinde ce fata ai daca ai una mai de copil nu sesperie dar daca ai si o fata...de criminal violator ...si eu am unul pe picor si uni asa am spun puscarias..etc

| AshuraElric a răspuns:

Mie nu-mi plac tatuajele in exces.De fapt, singurele pe care le accept sunt cele aflate la baza gatului(nu imense)cu un semn tribal etc. Mi se par 'aiurea'persoanele care isi mai adauga in fiecare zi unul la colectie(cand nu vor mai avea loc ce vor face?), unul singur mi se pare OK.

| fluturas a răspuns:

Imi plac tatuajele, dar mi se par scarbosi cei cu mai multe tatuaje big grin, e frumos acolo unu, doua dar nu mai multe happy

| Turquoise a răspuns:

Daca imi place persoana respectiva nu conteaza daca are tatuaj sau nu love struck
si da.imi plac baietii cu tatuaje thinking dar si cei fara tatuaje

| Tigrilă a răspuns:

Mda am un coleg in clasa care are un tatuaj pe bratu drept "My Mother is my Angel" scris frumos si e de varsta cu mine! a trebuit sa vina cu un parinte ca sa il faca si oricum ai sta bine, atrage atentia toate fetelor din liceu ^_^. acum depinde si ce gust ai sa nu iti scrii pe penis NOS.sau futbine pe brat cum am vazut la unu laughing

off: prietene te-ai tuns cu sabia?

| lavynika a răspuns:

Nu!

| Btf a răspuns:

Daca sunt cu bun gust. e ok. da` nici sa fie PLIN de tatuaje.:d

| Lilia_1576 a răspuns:

Cumpar Golden Retriever

| withoutme a răspuns:

Daca arati ca eminem da.altfel nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eaaa... acum te tatuezi tot...iti faci si u un tatuaj doua maxim misto intr-un loc si gata.stii, ce e mult nu e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUMAI daca au si ele la fel de multe ca si cat von d si sunt obsedate. in rest NO WAY!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comentarii ale fetelor despre tatuaje la www.tatuaje-modele.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai zici'''ii ador '''''sa ayba cat mai multe tatuaje'''imi plac la nebunie'mai ales ca vad un baiat pe strada si e plin cu tatuje chiar daca este ceva mai periculos sau mai (nebun)mie imi plac si imi arunc privirea... dapo nu prefer toti tarani cu tauaje si tampiti''''le sta bine dor la cine e cool'''''''''vreau sa vad cat mai multe tatuaje ma inpreoneaza ff repede'''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne sunteti culmea... ori ca le place ori ca nu le place tot le agati indiferent ce ai pe mana sau nu conteaza ce cap ai si ce valuta ai si iti pica oricare indiferent daca sar fetele in sus ca nu e asa e asa laughing fapt testat si demonstrathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cel mai mare retard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac extrem de mult, mult, mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mie imi plac baieti fara tatuaje multe nu chiar de loc unu da dar nu 8... sunt in cautare de baiat ma contactati pe id meu teo_teolina14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele in general sunt cam pretentioase dar zic ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am unul e tribal si sa stii ca nu e chestia daca ai tatuaj te plac fetele sau nu asta e o stare de fapt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai tatuaje nu inseamna ca esti scecher sa ti-le faci ca sa agati multe fete ti le faci doar din placere unele fete se uita daca ai tatuaje ca sa fie cu tine dar altele te evita ca cica ai fi un puscariasi sau *** mai stiu eu ce eu pot sa zic ca am 10 tatuaje la varsta de 16 ani 6 pe mana stanga 3 pe mana dreapta si unul pe picor si tot se uita fetele dupa mine tonguetonguetonguetongue