| Pisoi_9588 a întrebat:

Vreau si eu o declaratie de dragoste pentru un baiat. dar sa fie foarte amuzanta...laughing)

7 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Dragul meu iubit,
Prost, nenorocit,
Iti trimit din departare
Un colac si-o lumanare.
Si ca semn ca te iubesc,
Am sa te cotonogesc

Alta varianta:
Dragul meu iubit,
Idiot nenorocit,
Iti trimit din departare,
Numai oale si cazane
Si ca semn ca te iubesc
Drept in cap ti le traznesc.

| MâţaD a răspuns:

Te iubesc si te ador, ca pe-un pui de curca chior.

| MyMindRules a răspuns:

Buna!
''Te iubesc mai mult decat pe oricine, dar nu te iubesc mai mult decat ma iubesc pe mine.
Dimineata nu mananc ca ma gandeac la tine, la pranz nu mananc ca ma gandesc la tine iar noaptea nu dorm ca mor de foame!
I love you...I need you.I like you...I vrea tu!
http://www.fetesibaieti.ro/mesaje_de_dragoste_amuzante.html
http://www.cadouridedragoste.ro/declaratii-de-dragoste/amuzante-haioase.php
Bft!

| stefan573 a răspuns:

Te iubesc sa moara mama.

| butterflyyy a răspuns:

Declaratia de dragoste trebuie sa o faci tu.nu sa intrebi pe altii pentru ca asa nu mai e declaratie... daca te gandesti vei face o declaratie amuzanta...

| Rafa_4154 a răspuns:

Te simti obosit? Poate pentru ca ai alergat prin mintea mea toata ziua.

Esti periculos de frumoas. De aceea vreau sa te inchid pe viata in inima mea, ca sa nu mai faci si alte victime…

Chiar daca inima mea ar fi de gheata, tu ai reusi sa o topesti cu farmecul zambetului tau.

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

| KaliRo a răspuns:

Eu am capu plin de rime,
Cum sa incep? Sa sune bine,
Te iubesc,dar nu-ti convine
Te doresc nu suna bine,
Te ador si-o stii bine,
Ups cand mint nu-mi sta bine.
Stiu exact cum-mi sta treaba
Dar nu te compari cu mama.
Stau si ma gandesc un pic,
Tu ma vrei, sau sa mai mint.
Si cum de`ai sa fii,
O sa radem, zi de zi.