| Plecatadeparte a întrebat:

Ceao.
1.De ce le place atat de mult unor baieti sexul oral? Este o senzatie mult mai puternica decat la cel normal sau?
2.La fel si la virgine? este senzatia mai mare decat la una care nu mai e?laughingExplicati-mi si mie va rog.
Scuzati de intrebari, pura curiozitate!

Mss.

3 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

1.pentru ca sexul oral e tare in general. e o chestie care stimuleaza atat la fete cat si la baieti.e ceva mai neobisnuit.organele sexuale sunt concepute pentru sex, dar sexul oral e mai iesit din tipar si de aceea excita partenerii in mod deosebit.senzatia depinde de calitatea sexului normal si cel oral de care ai avut parte. pot fi amandoua la fel de placute sau una din experiente mai placuta decat cealalta.
2. e aceeasi chestie banuiesc,sexul oral mai ales,ca nu include penetrare, si actiunea este la clitorisul femeii. deci virgina, nevirgina, daca baiatul stie ce sa faca tot s'ar simti bine si intens atat o fata virgina cat si una care nu mai e.

| Johnny_3797 a răspuns:

Salut
1.Pur si simplu le place ca mai putin risca ca nu cumva sa apar ceva probleme sau si mai rau sa fie gravida si tot asa...
2.Virginele le plac pentru ca aceasta arata ca ea nu o mai fost cu nimeni si ca e un fel de prestigiu.Inca le plac deoarece copii ei vor semna mai mult cu mama si cu primul cu care o avut relatii

Asa ca trage concluziiwinking
Sper ca te-am ajutat happy

| gya_5588 a răspuns:

Senzatia e mare la toate.O virgina insa e mai stramta si probabil ca de asta simte mai mult.Insa daca are o prietena de 4 ani,sa zicem,si a facut doar cu el,doar n-o sa-si caute alta virgina.S-a mai largit vaginul respectivei insa placerea e mult mai mare acum pentru ca isi cunosc trupurile, dorintele, si stiu cum sa se aduca unul pe celalalt pe "culmile placerii".
In ceea ce priveste oralul nu pot sa ma pronunt.