| 2dmv a întrebat:

Deci sexul oral cand mi se face imi place, dar recent o fata mi-a batut apropouri sa-i fac, dar nu am vrut ca ma gandeam ca nu-i placut pentru mine...caci ma gandesc ca ei i placealaughing Deci baieti e o senzatie OK? Fetelor DC VA PLACE?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele simt aceeasi placere pe care tu o simti cand ti se face sex oral. Daca nu o cunosti bine si vrea sa-i faci oral nu accepta ca te poti alege cu HIV sau cine stie ce boala.

| elasexygagica a răspuns:

Egoistule ce estiphbbbbt odata ce tia oferit ea sex oral fai si tu, noroc ca nu sunt eu prietena ta ca te muscam de castravete si ramaneai fara elphbbbbt

| bigalow a răspuns (pentru elasexygagica):

Dar tu esti ce-a din poza?

| JeSa a răspuns:

happy marturisesc cu jena, ca la mine a fost invers: mi s-a facut (din placere!). tongue
Deja zambesc..., sper sa reusesc si eu vreodata, - cu persoana potrivita- sa ajung la acea placere in doi, reciproca. Cred ca trebuie sa fie ''high''!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Shut up si da-i pe 69!

| MarTZius a răspuns:

Pe fele le excita mult mai tare decat pe baieti si le poti face sa ajunga chiar la orgasm.tongue

| jony a răspuns:

Da-te in foc nu dau limbi rolling on the floor)

| cristyblondu a răspuns:

laughing ce intrebarii pun unii laughing logic ma ca le place mai ales cele care ajung la orgasm.da vezi dreak ca aia poate s-a culcat cu baietii fara nr si poate te alegi cu ceva ulaughing

| andrey910 a răspuns:

Mi se pare normal sa ii faci si tu ei, din moment ce ea iti face. De ce le place? Tie de ce iti place?

| AureliaBEST a răspuns:

Normal sa i faci si tu ei sex oral de ce esti atat de egoist? cum tu simti acea placere cand ti se face sex oral normal ca si ei la fel deci simtiti va bine si incearca sa vezi ce placut este mmmm. bafta

| Mihai19MaxX a răspuns:

Frate.Iubita mea a avut primul ei orgasm din viata ei cand ii faceam sex oral.Desi ea nu mi-a facut mie decat de 2 ori deoarece considera ca fiind dezgustator,(dar a zis ca se va obisnui) eu ii fac ei sex oral de fiecare data si de cele mai multe ori daca doreste orgasm din sex oral sigur il atinge.Ai nevoie de alt motiv mai bun? confused