| Adela50 a întrebat:

Ceaoo.
O intrebare in special pentru baieti. Ce parere aveti despre fetele cu aparat dentar? O fata cu el are sansa la un baiat?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce treabă are aparatul dentar?
Dacă îi ajută dantura, las' să-l poarte. Nu m-ar deranja cu nimic.

| Bacemi a răspuns:

Nu ar fi nicio problema daca fata ar fi foarte draguta si ne-am potrivi. Nu conteaza un aspect minor daca imi place fata. Si chiar sunt pro aparat dentar. Pacat ca au preturile cam mari. Sunt foarte utile. Cei care rad sunt niste idioti.

| Flav a răspuns:

Bineinteles, nu este absolut nicio problema. Relaxeaza-te. happy

| Dominicc a răspuns:

Mama. ce'i cu intrebarea asta?
orice fata are un zambet frumos.
conteaza ala?
mai rau ar fi daca ar fi una de aia aiurita si rade ca o dragata...

parerea mea.
de ce sa nu fie cu un baiat?

poate fi si cu 2-3-4-5-6-.
mie imi place sau mi; ar place sa am o pr asa.
ce conteaza asta.
nu saruti aparatu.
asta nu e permanent.
daca ar sta un baiat sa se gandeasca inainte de ar alege o fata din asta ar fi cam asa.

"oare ce conteaz asta? in 1 rand nu e permanent. in al 2-lea rand fata e super draguta si frumoasa. aparatu ar fi o piedica?
logic ca nu,.

| Silvia a răspuns:

Sigur că da. Ştiu multe fete cu aparat dentar care sunt plăcute de băieţi şi invidiate de fete.happy

| Victoria a răspuns:

Depinde despre ce tip de baiat e vorba si de cum arata fata. Daca fata e frumoasa, are multe sanse. Daca e urata... poate se vor uita la ea baieti de treaba, interesati de suflet si nu de fizic, dar n-are nicio sansa la cei frumosi sau gen macho.

| Bii26 a răspuns:

Unii baieti nu au nici o problema cu asta dar unii pot fii chiar suparatori:
de exemplu:,, uaa ti-ai pus aparat dentarhee hee''
dar unii :,, nu e nimic, ai probleme cu dantura!winking''
si eu am avut aparat dentar dar asta nu m-a impiedicat de a avea sanse la anumiti baieti

| iverson a răspuns:

Pana pe la 15 ani aveam o problema cu asta, dupa mi-a trecut. cred ca tine de maturizare tongue, decat "sa fie stramba " toata viata mai bine aparat 5 ani.

| 4you a răspuns:

Stai linistita "no problem"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa se faca diferente intre fetele care au aparat dentar si cele care nu au dar sa nu crezi ca o sa te respinga baietii