| AnyAda a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Ce parere aveti despre fetele cu aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| defibrilator a răspuns:

Pai nici o parere, sunt la fel ca toate celelalte, parca le face un pic mai atragatoare, dar nu as putea sa zic cu mana pe inima ca daca ar fi sa aleg as alege o fata cu aparat, doar pentru ca ma atrage aparatul, nu ma atrage, dar au ceva deosebit, nu stiu cum poate sa fie sarutata sau sa sarute o fata cu aparat dentar, dar personal nu m-ar deranja prezenta lui in alegerea unei potentiale relatii

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt fete care le pasa de sanatate si de infatisare si suporta aparatul dentar ca in viitor sa nu aiba probleme cu dintii.

| Raul_5121 a răspuns:

Mie mi se par dragute fetele cu aparat dentar, insa nu toti baietii au gusturi ca ale melelaughing...in concluzie cine te iubeste te iubeste indiferent de cum ai fi.Si nu-ti fa griji din cauza aparatului dentarhappy

| trololul a răspuns:

E mult mai usor sa o pui sa ingenucheze.Fa rost de un magnet puternic si distreaza-te cu ea.