| Ana 13 a întrebat:

O intrebare pentru baieti! Ce parere aveti desp fetele cu aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

N-am nicio problema cu asta daca fata este draguta. Daca arata bine, se ingrijeste si are ce vreau eu la o fata e in regula. Chiar am purtat o discutie pe tema asta cu ai mei colegi de facultate in primul semestru. Surprinzator, toti au spus ca n-au nimic impotriva si ca e o prostie sa faci bascalie pe tema asta. Ba chiar am cazut de acord ca daca ne-am fi permis ne-am fi pus cu totii aparate dentare. Suferi un pic, dar apoi ai dantura perfecta. Cei care fac misto pe tema asta sunt cretini. Nu ii baga in seama.

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Daca au sufletul frumos le iubim din toata inima!

| timeea7 a răspuns:

Dragos ...crede`ma ca nu e adevarata faza cu sarutullaughingbig grin (daca aparatul este fixtongue)

| dragos_6302 a răspuns:

Nu stiu dc cred ca tu ai aparat dentar:p in fine nu asta conteaza...
Deci fetele care au aparat dentar la fel ca si baietii sunt cei care vor sa isi indrepte dantura, nu poarta aparat dentara ca asa vor ei sau ele... Mi se pare ceva normal atat exista o mica problema la sarut! Cred ca atunci ar trebui sa. l dea jos... Pentru ca altfel va va incomoda big grin Atat am avut de spuswinking nu e nimic anormal sa ai aparat dentar!