| DiannaDi a întrebat:

Cei care aveti prieten/prietena cu beneficii, cat de des va întâlniți? De cate ori pe luna?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am actual pietena nu beneficii, dar ma gandesc ca este in functie de prioritati si chiar de acele beneficii care stau la baza acestei intelegeri non contractuale happy...
Acest concept de prieteni cu beneficii a capatat amploare mai ales datorita filmului Friends with Benefits (2011) in care joaca Mila Kunis si Justin Timberlake...
Care erau beneficiile in cazul lor? ca nu implica nimic pencuniar, banesc!

In rest nu iti poate spune nimeni cat de des se vad ei cu "prietenii lor cu beneficii" intrucat aici nu functioneaza un postulat! Fiecare caz este diferit de al tau si fiecare caz este particular si nu general!

| mihai69 a răspuns:

Nu am, dar numărul de întâlniri ar fi pe zi, nu pe lună...

| LordCristobal a răspuns:

De doua ori pe saptamana.
Sincer Diana, am vrea sa am o prietenie cu beneficii si cu tine.
Asta daca vrei si tu bineninteles.

| Lupică27 a răspuns:

Dianna, nu exista asa ceva, nu mai pune botul.

| timidu89 a răspuns:

Depinde de disponibilitatea fiecaruiawinking 2-4 minim sau mai multe, si distanta joaca un rol important