| Mircea23592071 a întrebat:

Cum imi fac o prietena cu beneficii?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu orice prietena poate sa devina prietena cu beneficii. Trebuie sa intuiesti tu, ca un barbat alfa, cine este persoana care ar face asta, pentru ca ea nu iti va spune. A si am uitat, trebuie sa ai un fizic foarte placut, sa o atragi prin cum arati.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Asa ceva poti reusi sa-ti faci si/sau sa gasesti numai/doar printre prietenele tale adevarate, cu care te afli in relatie de amicitie apropiata. Succes! Bafta!

| Plato a răspuns:

Cauta tutorial pe Youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În loc să stai şi să întrebi aiurea, mai bine du-te şi caută-ţi PRIETENI cu BENEFICII.

| Eduard196 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa fiti doar prieteni cu beneficii. E simplu