| anonim_4396 a întrebat:

Ciao TPU, sunt baiat daca vreau sa fac sex pentru prima data cu prezervativ si fara sa-mi fac analizele, are ceva?

Răspuns Câştigător
| emmamt a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci niciun fel de analize, prezervativul te fereste de boli si de a nu fi tatic acum depinde de tine si de persoana cu care o faci daca ea i-a pastile o poti face fara dar daca tu vrei sa te pazesti de alte riscuri il poti folosi depinde de voi, intai vorbeste si cu fata respectiva doar daca aveti o relatie serioasa puneti-va de comun acord si dupa va punti pe treaba!
Succes!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand mergi sa faci sex pe bani o sa-ti zica ca fara prezervativ nu accepta. Alea sant sanatoase pentru ca se protejeaza constant, una care o cunosti pe drum sau la o cafenea are risc mai mare de a fi infectata.

| Emilian65 a răspuns:

Indiferent cand faci sex, trebuie sa ai prezervativ, pentru a te proteja de unele boli sexuale.Analizele nu sunt neaparat obligatorii la primul act sexual, dar prezervativul este obligatoriu.

| MskDesign a răspuns:

Atat timp cat faci sex protejat, nu are nimic.

| Darksidebb a răspuns:

Daca faci protejat nu are nimc happy