| anonim_4396 a întrebat:

Cine are chef de sex si sta in bucuresti? (intrebare pentru fete)

9 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Mata are chef, du-te mai bine si te culca.Singurul lucru despre voi baietii pot sa va spun ca sunteti niste fraieri si vai de capul vostru

Răspuns utilizator avertizat
| Karisma a răspuns:

Singura? pss, naspa, tu glumesti micutule?

| CrbLoNe1 a răspuns (pentru Karisma):

Daca vroiam sa faci singura nu mai puneam intrebarea. sad

| AllinaDaniella a răspuns:

Pot sa jur ca nu ti-a luat mult sa te "gandesti" la asta. Ce inseamna lipsa de ocupatie a unora happy

| spike625 a răspuns:

No coment...cred ca prostia doare foarte tare si de aceea trebuie sa iti faci viata mai frumoasa intr-un fel...nimfomanule

| ARSENÁL a răspuns:

In mod sigur bunica-mea. Sa-ti dau adresa? - undeva prin Vitan laughing

| D7 a răspuns:

Du-te la bordel. gasesti acolo destule rolling on the floor

| Anonymous2213 a răspuns:

Cauta pe centura sau la tiganii dar vezi sa nu fie virgina tiganca ca ai belit-o