| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista in ziua de azi fete majore virgine?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Da, exista. dar sunt rare cazurile. Sa iti dau un exemplu, o batrana din grecia de vreo 90 de ani ce a murit de curand era virgina (o cunostinta de-a mea). Sunt cazuri ce le-am vazut si la tv. Unele au conceptia sexului dupa nunta, si in cazul in care nu-l gasesc pe "fat-frumos" risca sa ramana virgine toata viata. Oricum majoritatea tinerelor isi incep viata sexuala cu mult pana-n 18 ani, ceea ce nu e bine deloc.Virginele sunt raritati happy

| Davidoaia a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Si te asemeni cu acea cunostinta a ta?laughing [gluma tongue no offense happy ] Deci ...ai dreptate in ce ai spus tu, dar totusi consider ca acest lucru tine si de educatia primita, anturaj si cat de inteligenta e persoana in cauza, deoarece sunt si destule fete care inca mai sunt si coincidenta sau nu majoritatea dintre ele sunt destepte si inteligente, niste fete de nota 10

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Davidoaia):

Intr-adevar tine de educatie, dar la un moment dat educatia ti-o faci singur, pentru ca atunci cand esti cu un baiat langa tine si te ademeneste cu tot felul de propuneri nu e mama in spate sa iti spuna "NU!" Tu singur trebuie sa stii ce vrei de la viata, pana cand vrei sa pastrezi o imagine a ta, daca e buna sau rea.Prefer sa fiu de partea virginelor decat a pustoaicelor ce-si incep viata sexuala la 11 ani (am o problema cu asta si de asta le tot vanez pe aici) big grin Cat despre "gluma" ta, nu, eu nu seman cu acea femeie, am o viata normala ca orice femeie.

17 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Eu sunt curios daca mai exista inteligenta...

| Davidoaia a răspuns (pentru Ecea):

Fa un sondajwinking

| Ecea a răspuns (pentru Davidoaia):

Da prietene exista, sa iti raspund si la intrebare.
Am eu o prietena rusoaica, are 24 de ani si este virgina.
Am o vecina, are 38 de ani si este virgina.
Si daca stau sa ma mai gandesc,imi mai aduc aminte.
Dar nu inteleg la ce iti foloseste chestia asta?
Care e legatura cu virginitatea,ce este asa palpitant?
Unii oameni nu au avut ocazia sa intretina relatii sexuale,altii au avut ocazia sa o faca prea devreme din incontienta sau de curiozitate.
E ceva normal,e omenesc,este firesc,rational,de ce te intereseaza asa mult acest aspect?
Mi se pare de prost gust sa puna cineva astfel de intrebari, pana la urma este intimitatea fiecaruia, de ce ti-ar raspunde cineva si cu ce te-ar incalzii raspunsurile?
Mai iesiti si voi din comunism.
Am o prietena care se masturbeaza de 5 ori pe zi si intretine relatii sexuale cu 10 barbati sau femei intr-o saptamana sau cateodata chiar face orgii si petreceri swing,este ok,e ceva normal,unii au probleme hormonale sau chiar le place.
Si de asemenea am prieteni/prietene care sunt virgini/e la o varsta mai inaintata,cum am specificat mai sus.
Nimic anormal in asta, pur si simpu este ceva ce nu ma priveste pe mine sau pe tine si nu trebuie sa judecam oamenii, pentru ca mai tarziu poti realiza ca te-ai grabit sa tragi concluzii pripite fara a cunoaste.

| Davidoaia a răspuns (pentru Ecea):

Te-ai luat rau amicelaughing) oh go on. Nu am postat un mesaj de genul "toate virginele sa apeleze la mine " rolling on the floor). Era doar o intrebare, o tema de discutiewinking katalaves?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Exista,cred ca pocaitele pentru ca in religia lor nu este acceptat sexul inainte de casatorie, cred ca la fel fetele astea cu discapacitati locomotorii si mai cred ca si astea care il mai asteapta pi fat-frumos si nu concep sa o faca decat cu un singur barbat.in rest nu prea cred.

| SimonaAdina a răspuns:

Imi place intrebarea ta Ecea...laughing

| zdrangoi a răspuns:

Nu,doar fete virgine majore. don't tell anyone

| Davidoaia a răspuns (pentru zdrangoi):

Comica mai esti laughing) dar nu prea am inteles raspunsul tau thinking

| zdrangoi a răspuns (pentru Davidoaia):

Pai ce sa intelegi?
ca pui intrebari prostesti?
crezi ca e cineva pe site de la Institutul de Statistica? d'oh

| Davidoaia a răspuns (pentru zdrangoi):

Mda e putin prosteasca, dar era o intrebare retorica si in plus vroiam sa stiu si eu niste pareri happy

| zdrangoi a răspuns (pentru Davidoaia):

Bun.
atunci sa-ti dau un raspuns :
probabil ca exista. thinking

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Sigur ca exista.
Varamealaughing).

| Davidoaia a răspuns:

Si banuiesc ca esti frustrata din cauza asta, nu?laughing

| Davidoaia a răspuns:

Nu, din contra, apreciez happywinking

| cony1226 a răspuns:

Bineinteles, dc sa nu mai existe?