| RobiRobert a întrebat:

Cine este iubita lui Justin Bieber? dau funtita

Răspuns Câştigător
| Pain a răspuns:

Dc? Iti place de justin bieber? LOl JB e gaylaughingsau asa se poarta, e un pusti cu fite si nici nu canta bine, si nu o zic numai eu happySi daca vrei sa stii cauta pe google, pe mine nici nu ma int cine e iubita lui justin gayu asta, si cand am auzit ca a fost cu Selena Gomez, wow am fost socatlaughing

27 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ai gresit intrebarea!
reformulez eu pentru tine.
cine sunt iubitele lui justin bieber? smug

| NickiMinaj a răspuns:

Banuiesc ca vrei s-o omori pe nenorocitalaughing)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Exact brokenetbeutiful laughingoh go on rolling on the floor

| GyeBaek a răspuns:

Cred ca e o baba de 69ani si mai e si grasa. Ce iubita sa aiba bitangul ala.

| Ionutzz97 a răspuns:

Dal ma dreak de gay ipotent laughing

| DiannaDia a răspuns:

Justin bieber are doar 12 ani daaaaaa!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eoeoeoeoeooeolaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Ii ling gaura K-UruLuy de ca cat in fiecare noapte. Si ii bag _I_ intre masele. Da suntem un cuplu gay big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulai laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi mai bine intrebai cete iubite a avut justin bieberlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu probabil miley sau selena dar cred mai mult i prima variantawinkingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jubitu lui este o scroafa si pute ca mortul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha justin biber nu se vede cu mylei da a stat cu selena dar s-au despartit pentru ca ia se incredea cu chiestia asta deci stiti adevarul nu are iubita momentan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey... I am girlfriends for Justin Bieber:X http://img683.imageshack.us/i/1fa767db11c112212ce.jpg/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Selena gomez s-a terminat...big grin

| SnoopDogg a răspuns:

Momentan nu are iubitawinking. A fost cu Caitlin Beadles ( sora celui mai bun prieten a' lui ) sh' s-a despartit de ea la telefon. Acum sunt doar amici happy. Sh' totusi dc vrei sa stii cine ii iubita lui JB daca esti baiat? thinking Sh' apropo pentru cei care nu stiu: JB NU ESTE GAY! happy

| selena_5928 a răspuns:

Selena gomez
funda?

| selena_5928 a răspuns:

Oameni buni cred ca traiti in secolul4?
selena gomez

| LaviniaFeraru12 a răspuns:

Momentan nu are prietena si apropo dienutza nu mai stiu cum are 16 ani!

| palasi99 a răspuns:

Iubita lui justin beber este selena gomez

| lia_3781 a răspuns:

Ss va spun eu
este lia

| TeIubescJustinBieber a răspuns:

Daca va intere justin scumpul meu:X:Xmomentan nu are iubita dra cred ca la ce frumusel e o sa aiba curand, desi el respecta fetele!

| andra890 a răspuns:

Eu am vazut in revista,, bravo" ca Justin Biber e indragostit de Selena Gomez, Ashley Tisdale, dar, mai zicea ca e impreuna cu Miley Cyrus.

| andreiuta_5199 a răspuns:

Ce te intereseaza pe tine cine e iubita lui?\