| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a întrebat:

Justin Bieber are iubita?

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Fratilor, v-ati tacanit la cap!
Si mie imi place Justin Bieber (adica e simpatic si imi plac vateva melodii) dar voi sunteti OBSEDATE de el.

Nu, nu are iubita.
A spus ca deocamdata nu are timp de asa ceva.
A mai declarat ca :
-vrea sa fie virgin pana la casatorie
-ce vrea de la o fata : sa fie draguta, amuzanta, zambet frumos, ochi frumosi.
-a mai spus ca este foarte greu sa gaseasca o fata care sa-l placa pentru ceea ce este.

Cam atat stiu ce a declarat.

P. S. Sunt abonata la o groaza de site-uri de noutati despre vedetele din afara.

13 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

N-are.

| Petronela a răspuns:

Da

| crisS a răspuns:

Probabil la cate fane are laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| SheCanFlyy a răspuns:

Nu are, a avut-o pe caitlin beadles, dar atat, cred.saliveaza dupa beyonce in prezentrolling on the floor

| Smileee a răspuns:

Nu stiu. Am citit pe net acum cateva zile si a spus ca s`a impacat cu fosta lui iubita. Posibil happy

| Andrelutssa a răspuns:

Normal ca are iubit
ce vroiai sa fii uh aia?

| MonkeY a răspuns:

NU prea cred ca aveti vreo sansa... sa-mi dea un SmS la numarul 0748*5*18* vreo fata By Romany care o sa iaba ceva relatiii cu biberonul asta...

| Nik a răspuns:

Pai creca are vreo 5, 6 sute

| Luori a răspuns:

Lasa`teeeeeeeeeeeeee

| 16.laura.16 a răspuns:

Justin Bieber a murit. Nu stiai?

Ai tremurat putin, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal!