| anonim_4396 a întrebat:

Cand este nascuta iubita lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| dewix a răspuns:

NU este cuplat cu Kim, doamne hai ca ar fi prea de tot sa stea una de 29 de ani cu Justin care are 16 straight face
Se zvoneste ca Justin flirteaza cu sora lui Kim, nu stiu cum o cheama, care are 14 ani.

39 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Lol laughing Justin n-are iubita.
Absenta, te refereai la Caitlin Beadles? numai este iubita lui, dar s-a nascut pe 4 august 1994, daca asta vrei sa stii. :*

| OanaG a răspuns:

Biberon are iubita? happy

Din cate stiu eu n`are!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Kim nu este iubita lui...au fost la mare impreuna pentru niste poze iar Kim il indrageste pe bieber sh s-a jucat in apa putin cu el, s-au stropit si nimic mai mult si de aici au iesit numai zvonuri cum ca ar fi impreuna si alte chestii.Kim are iubit.cu cativa ani mai mare decat ea si este cu el de ceva timp.nu are nici cea mai mica treaba cu Justin. iar in ceea ce o priveste pe soara mai mica a lui Kim, Kendall Jenner. Kim, vazand ca Justin se cam uita la ea, i-a explicat frumos ca e prea mic pentru ea dar ca are o sora mai mica care s-ar puyea sa ii placa.si i-a facut cunostinta cu ea...inca nu sunt un cuplu.
poti citi aici mai mult http://www.acasatv.ro/......-love.html

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

O cheama Kimberly, 21 Octombrie 1980 (29 ani)

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

O cheama Kendall Jenner este nascuta in 3 noiembrie 1995 si are 15 ani.
Si nu sunt impreuna
http://www.acasatv.ro/......-love.html

| CokoStar a răspuns:

Pe iubita lui Justin o cheama Kim Kardashian (scrie pe rimel.ro) si este nascuta in 21 octombrie 1980(asta scrie pe Wikipedia).

| BloodxD a răspuns:

29 de ani? wtf? asta are 16-17. n`ar asta aia cu el...

N`are gayu` iubita... poate iubitsmug

| Alii a răspuns:

@Lexaa...Pe fata din videoclipul "baby"o cheama Jasmine V(Jasmine Villegas)...Nu este iubita luitongue

| andrada a răspuns:

Pai acum e cu selena gomez care are 17 ani

| Lαααα a răspuns:

De cand au gayy iubite>>?laughing DOamneee Qum draq sa fhie cuplat ca una cu 100 capete mai mare ca ellaughing

Răspuns utilizator avertizat
| b342 a răspuns:

Blood; x lol laughing

| cute a răspuns:

IubitA lu' justin bieber.este fata care a filmat cu el in "BABY".; x

| RwoarrxKandii a răspuns:

Care? laughing ca a avut 3 laughing lumea stie doar de catilin beadles dar nu mai e cu ea de cand s-a lansat pe piata tongue deci nu are prietena

| deyotsa a răspuns:

Kendall Jenner asa o cheama!

| LaLaLakin a răspuns:

Nu are, doar flirteazahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin nu are iubita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2000 iulie 17 si o cheama ghinea adelina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sora mai mica se intalneshte justin si o cheama kandell jenner si este model are 14 ani si este in 3 noiembrie parca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubita lui s-a nascut 2000 17 iulie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa stiu daca are iubitacryingcrying ca o sa merg la el in Canada si vreau sa-l intalnesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum din cate stiu nu mai are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde sa stiu am stat la pizada lu masa sa vad data su *** si pe ia si p masa justin bieber sunt un mare fan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde sa stiu am stat la pizada lu masa sa vad data su *** si pe ia si p masa justin bieber sunt un mare fan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il cunosc pe justin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justi nu este gay dar este dragut si nu stie nimeni care este iubita lui ar fi bine sa o aleaga pe aia din videoclipul baby

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu e adevarat nu flirteaza cu sora lui kim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia mai si cautati ca nu e cu chim e cu o dansatorea de la el