| bieberfever a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber are iubita?

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Eu stiu urmatoarea poveste [ desi nu stiu daca e adevarata ] ca cica el o place pe una da ea nu il place pe el. sau ceva de genu. ca cica ei nu ii place ca ii celebru si dinalea... Justin e atat de dragutss day dreaming. pe cei care zic ca ii urat si ca are voce de fata ii roade invidia oh go on;-x
Justin Bieber 4 ever.love struck

16 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Esti interesata de o relatie cu el?

| ELD a răspuns:

Daca are, bravo lui; daca nu are, isi va facetongue

| 100 a răspuns:

Nuuu
Doamne fereste!

| loredana2012 a răspuns:

Cine e ala? Are par pubian macar?

| KidDu` a răspuns:

Ba da ii roade invidia. Daca nu iti place de cineva nu comentezi atat! Daca nu iti place de el nu te intereseaza. Adica nu tot comentati atat despre el. Lasatsi`l in pace daca nu va place de el si punct! De ce tot injurati depsre el? Ce credeti ca rezolvati >? Ce credeti ca va citeste justin comentariile inutile si nu mai poate de ce ziceti voi! Ei draga daca as fi in loku` lui m`ar durea in cot. Deci lasatsi`va! oh go on

| TicTacUser a răspuns:

Uitati-va pe google. o sa vedeti ca are...si inca ce iubite.big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Andradaaaaa a răspuns:

Nare
da nu-i face griji ca no sa te ia pe tine!

Pe mine nu ma roade invidia happy pentru mine pe el il cam kinuie talentu happy

| alexandratudor15 a răspuns:

Nu are!
si app draga kiddu de unde sti u povestea aia? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, te asteapta pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit în Popcorn că o place pe Selena Gomez şi că vrea să se însoare cu ea. Să-şi vadă de muzicuţa lui şi să ne lase în pace că unora nu le pasă de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca are

| deea_4483 a răspuns:

Sunt de acor cu kidDuhappy
adica chiar se vede ca pe voi va roade ce face ala
nu va place cum canta sau cum arata numai asculta nu te obliga nimeniwinkingwinkingce copiioh go on se vede ca nu gandeschappy

| dracusormumos a răspuns:

Nu cred tongue