| alina14 a întrebat:

Cum va simtiti in acest moment? Eu ma simt foarte rau si totul parca e pustiu asa si plictisitor... Poate din cauza la vremea care este afara? Voi de exemplu va simtiti la fel ca mine?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ma simt in niciun fel.Ar trebui sa ma simt in vreun fel?thinking In fiecare zi se intampla aceleasi lucruri, aceeasi oameni care imi trec prin fata la exact aceeasi ora de parca ne-am vorbi, aceeasi gheta pe orice straduta, aceeasi monotonie.sad

| Ancutsa a răspuns:

. pai ascult niste muzica :-s
Ma simt aiurea, dar nu stiu de ce. e si din cauza vremii, probabil.

| Ancutsa a răspuns:

De ce mi-ati dat " stupid "? straight face
Daca eu ma simt aiurea si ascult muzica asta nu inseamna ca trebuia sa primesc " stupid ".
In fine. oh go on

| octavianpas a răspuns:

Nu. Idiferent ce ti se intampla in viata trebuie sa gandesti optimist si pozitiv.Imagineaza-ti ca-i soare si frumos afara si ca esti vesela.

| silver19 a răspuns:

Naspa.Sunt raci si ma doare si burta...straight face

| emy_8408 a răspuns:

In acest moment ma simt doar singura oh go on, dar nu-i nimic nou, eu pot sa ma distrez si de una singura happy

| andreutza94 a răspuns:

In acest moment ma simt putin cam plictisita. Avand in vedere ca in ultimele zile am stat in casa si nu am facut altceva decat sa pierd vremea pe net sau sa citesc. Si cred ca vremea este singurul factor al plictiselii totale. pe vremea asta n-as iesi din casa...

| hax0r a răspuns:

M-as duce la WC si cred ca ma duc

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Eu ma simt foarte bine, sunt fff happy:X
si am pofta de viatahee hee)
si nu mai fi suparata...fi happy:X

| trabardie a răspuns:

Minunat, am cistigat la ruleta 2500 ron!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca pe toti va doare burta, o fi epidemie de diaree laughing