| Florin43 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cateva declaratii de dragoste pentru fete ca imi place de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Sfatul meu este sa-i spui lucruri venite din suflet daca chiar o placi. Daca nu vrei,incearaca urmatoarele declaratii care cred ca m-ar cucerii pe mine:Mesajul cu care te-am gasit plutind, curiozitatea m-a impins sa-ti citesc mesajul si sa te descopar:,, Vreau sa fiu iubit si sa te iubesc la randul meu''...Si am ramas surprins cat de frumoasa esti si cat de frumoase au devenit scrierile in cartea vietii mele atunci cand te-am intalnit pe tine.Sau ai putea pur si simplu sa o intrebi daca te place si daca ar vrea sa fiti impreuna.Sau fa-i complimente simple gen:,,Arati foarte bine imbracata asa'',,,parul tau este minunat'',,Mi-a placut cum ai vorbit despre...ce vorbise ea'',,M-a pierd in ochii tai'',,Esti unica'' Sau daca iti spune un defect de al ei ai putea sa-i spui :,,Tu esti perfecta asa'' Sau ai putea sa ii zici:,,Trebuie sa te reclam la politie.'' Ea va zice probabil:,, dc ma?'' si tu sa zici:,, Incalci limitele frumusetii.'' Successsss! Daca te-am ajutat da-mi te rog frumos funditssssaaa!:X:Xplss plss

2 răspunsuri:
| Fericire04 a răspuns:

GEN : " A iesit soarele, sau ai zambit uh frumusete? "laughing cea mai maxim!
sau,, " Iti place sa mergi la munte, nu? K ai trasss."MUUULTT AER IN PIEPT"hee hee":-p asta`i pentru fete mai de gascalove struck laughing)

| ColorfulDreams a răspuns:

Cheam.o undeva unde sa fiti numa voi 2 si atunci zi.i ce simti tu pentru ea.cu cuvintele tale, pentru ca o sa fie mai impresionata daca ce.i spui vine de la tine si nu is niste cuvinte luate de pe net...succes >:d