| alinaioana12 a întrebat:

Cine se pricepe la sfaturi? Deci e un baiat [ 24 de ani ] care vrea cica ar vrea sa aiba o relatie cu o fata [ 17 ani ], baiatul e genul care merge prin cluburi, fata insa nu e asa. Cu toate astea baiatul incearca sa o faca sa se indragosteasca de el, vorbesc zilnic. dar fata nu vrea sa aiba o relatie cu el, desi ar vrea crede ca e prea mare diferenta de varsta [ lucru pe care el nu il stie ]. Baiatul nu renunta, si mai incearca. dar nu reuseste nimic. Pana la urma ii propune fetei sa vina la el acasa cand e singur, desigur fata nu accepta stiind ce vrea. El se supara pe ea, nu mai vorbesc dupa care dupa vreo 2 saptamani se intalnesc, acesta o intreaba daca vrea sa aiba o relatia, aceasta raspunde ca nu. Asa ca baiatul ii propune sa " o faca ", desi el sustine ca nu vrea aventura, ci relatie.
Ce credeti? eu sincer nu mai stiu ce sa cred

11 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Baietii de genu' asta, au nevoie de tipe pe masura lor, curve (scuzati limbajul). Astia umbla din floare in floare, nu este nimic serios de capul lor, si cel putin la varsta asta (24 de ani) ei cauta mai mult distractie, nu o relatie serioasa.Este de asteptat ca un baiat de genu' sa faca asta.

| DeeaMarry a răspuns:

laughing. Adica ea nu il ia in seama, ii raspunde ca nu vrea o relatie, iar el drept replica o intreaba daca vor sa "o faca"? laughing
Ce parti bune poate avea baiatul asta?!

| RAY a răspuns:

Vrea sa faca sex cu ea si atat

| h3r a răspuns:

Adică tu și el. Lasă-l că-i bou.

| HueyFreeman a răspuns:

My common sense is tingling. Yes, I have a superpower.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e un porc idiot si ea o toanta ca vorbeste cu asa ceva.

| alinaioana12 explică (pentru anonim_4396):

Aveam nevoie sa-mi confirme cineva asta, incercam sa-i vad partile bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata sa-si vada de ale ei si sa caute sa se imprieteneasca cu baiat apropiat varstei sale

| NickName01 a răspuns:

- Decât să "facă dragoste", de fapt sex, mai bine i-ar "acorda" dragoste, şi respectul de care are foarte mare nevoie. Pt. "onoarea" şi demnitatea ei ca fată şi femeie, respectul este absolut necesar.

Împlinirea iubirii nu se referă la ceea ce este „epidermic", la ceea ce ţine de senzualitate şi sexualitate. Ci ea se realizează pe plan sufletesc şi depinde de un raport de unidirecţionalitate: un singur bărbat, o singură femeie (oricine ştie cum este privită căsătoria a doua sau a treia)!
De unde eşti aşa sigur că tu vei fi soţul ei? Câte nu se pot întâmpla peste ani!

Până acum nimeni nu a demonstrat că poate în egală măsură să desconsidere căsătoria, să ducă şi o viaţă decăzută şi, în acelaşi timp să ajungă şi la împlinirea iubirii şi a familiei sale! Aceste lucruri se leagă, iar mai târziu, se confirmă!

Până acum nimeni nu a demonstrat că poate în egală măsură să ducă şi o viaţă decăzută, şi, în acelaşi timp să ajungă şi la împlinirea iubirii şi a familiei sale!

| Anomisusususususus a răspuns:

Fata aia esti tuwinking

lasa-l, vrea doar sex

| xUnderground a răspuns:

happy Baiatul vrea sex. Tine-o pe fata departe de el sa nu se ajunga sa o ia cu forta.