| sunshine_5685 a întrebat:

El- baiatul chipes, popular, cautat de zeci de fete. Ea- prototipul fetei "de casa", dar nu la fel de populara ca ellaughing Now, The problemlaughing Astazi o baga in seama, maine nu, vorbesc o zi, apoi o saptamana nu, se intalnesc ocazional, si totusi pare a exista o chimie intre ei.So, cum poate ea sa il faca sa se indragosteasca de ea, tinand cont ca e asaltat de fete in fiecare zi?laughing

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Eu o sfatuiesc sa renunte la ideea de a se baga in seama cu el. Daca vrea ceva cu adevarat, va insista el.
Si sa fie foarte atenta sa nu intre in categoria "zeci de fete care il plac". De fapt, dupa cum spui ca se poarta, cred ca a intrat deja. Sa nu ii mai faca jocul!
Sa il lase sa se roage el de ea, pentru ca altfel nu o sa faca decat sa ii hraneasca ego-ul si sa se umileasca pe ea.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu bag de seama ca ii vrei rau fetei! Tu esti aceea?

| sunshine_5685 explică (pentru neutrino):

Nu ii vreau raul, crede-ma! Dar a devenit atat de legata de baiatul asta, chiar daca probabil doar ea e cea care simte ceva, incat tot universul ei se invarte in jurul luilaughing

| neutrino a răspuns (pentru sunshine_5685):

A prins-o rau valul. Din pacate, dupa aceea va plange ca nu a avut noroc.

| mariumarius a răspuns:

Sa nu-i pese...zic

| sunshine_5685 explică:

Se cunosc de vreun an, dar un ultima vreme s-au intalnit mai des. Si eu cred ca nu va fi nimic intre ei, tinand cont ca el are intotdeauna ''de unde sa aleaga''laughing

| MaddieXwi a răspuns:

Pai, intrand in vorba cu el. Facand conversatie. Poate iesit doar ei 2. Si poate se leaga ceva, ceva. happy