| cristina_9853 a întrebat:

Cine stie care sunt cele mai bune pastile anti baby?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cele pe care ti le prescrie ginecologul, dupa consultatie. Femeile sunt diferite intre ele, iar contraceptivul care i-a facut bine uneia, o poate omori pe cealalta. Sunt tratamente hormonale puternice, nu se iau niciodata dupa ureche.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Anti baby? Anticoncepționalele le iei numai la indicația medicul ginecolog în urma investigaților făcute.
Sunt dozări hormonale destul de puternice și dacă nu sunt cele corespunzătoare nevoilor tale, te poți îmbolnăvi.
Pa, pa.

| Picasso a răspuns:

Pastila cea mai buna anti baby laughing) ce dur suna laughing, eee caciulitza ( prezervativul) nu mai e aceashi placere insa e bine tine! Pastilele iti modifica corpul! Da stiu ca nu patzestink de la ele, insa am vazuyt cu ochii mei la o fata ce s-a intamplat ca a luat pastile! E corpul tau in joc! Succes si ai grija de tine!

| cess a răspuns:

Stodette si Yasmin.

| picolini a răspuns:

Yaz nu yazmin, atentie! sunt aparute recent pe piata romaneasca si sunt ff bune