| any27alexia a întrebat:

Cine stie statusuri triste sau status cum sa il faci pe un baiat s ate creada exemplu prietena cea mai buna sa uita la pr tau ce sa fac? daca stiti statusuri de dragoste sau fite. va rog:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par interesante statusurile gen: can't talk. im in love with...(no name) :*:*:* big grin astea care te pun intr-un suspans

| NakitoDoll a răspuns:

Pai mrg...:

1. Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad
2. Prietena ta te barfeste

Mrg, sper ca te-am ajutat cu 2 laughing

| iiMoliii a răspuns:

*Vorbe.care tot mai dor. vorbe spuse prea usor.Mai poate fii ceva`ntre noi? sunt doar iluziioh go on

*; xSi-amintesti cand eram mai mici si ne-am jurat ca impreuna vom avea tot ce-am visat; x

*Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea. Te adOr [ ]..."

*Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D

*Ele prOvOcator danseaza, pe tOcuri nu pe masa le place bunu` gust si`O dOza de viata.; x

*``Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac.``; x!

*Ai vrut sa fac o piesa, am facut, nu are rost... Nu plange fiindca nu o sa mai fie ce a fost!

*Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri."

*Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut, tu esti OK
*Uneori stau si ma gandesc Doamne
Nu stiu cum sa ii multumesc, cum,
Sa-i mutumesc pentru tot ce a facut,
Mi-a dat curaj sa devin cine acum sunt.

*. Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea asa cum a facut ea mereu`.

*{♥ Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N`am timp de barfe.n`am timp de nici un gen de TARFE ♥}{"""

*"Ai 16 ani, incepi sa intri-n ritm.iti iei palme din plin...incepi sa crezi in destin...totu-i un chin parca rupt din alt film straight face"

*Si realizez ca pot...[Sa uit tot]?
Ca si cum n-ar fi existat deloc...
Intorc privirea peste umar,
intalnesc un altu` in drum.
. poate am pierdut ce aveam...
pentru altceva mai bun?]-]_]"

*Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare?
ha`?! dar, nu te-ai gandit.
pentru.` mine mai existi oare?

*Aiurea ma mint ca nu-mi pasa,
Aiurea spun ca nu mai conteaza,
Aiurea ma prefac ca sunt bine...
Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

*"Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

*Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

*°• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•

• Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te, prea frumos visezi.

*Lasa timpu sa treaca, poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii, vei reusi.

*Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

*º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º

*
ºAzi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

*Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu! • `

*nu ma ¢®ﻉží in §†ªяє? nici o problema.nu мǻ ©яєđ nici eu.Ъ® fereste-te de ziua íи ¢ª®є o §å prind †üþξü

• Decat sa le dau satisfactie
Celor ce vor sa ma vada cazand!
Mai bine. ma daram singura;]
Sh`o sa cad razand! =]

• ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●●` Regula numaruuu` unu`

*Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde? vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor!

• Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

*ai habar oare? mai precis, te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare? º

*Am sa trec si peste asta, ce va fi, va fi.Am sa strig iar 'Asta-i viata' e si maine o zi.

[ Vreauu fundapuppy dog eyes] laughing