| Randy45 a întrebat:

Cred ca am orientati homosexuale
deoarece sunt atras mai mult de barbati față de femei as vrea sa fiu atras de fete si nu de baieti
Sfaturi

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Barbatii is mai faini, te inteleg

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Agata o fata si fa sex cu ea, in ruma actului sexual frumos vei realiza ce e cu tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Orientati? esti orientat ca antenele? si ce prinzi? gay?

| corbulalbrosu a răspuns:

Orientarea sexuala este dobandita genetic. Ai putea incerca sa participi la niste sedinte de terapie psihologica.

| Oana92 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, nu e ceva ce poti modifica sau controla. Va trebui sa inveti sa te accepti asa cum esti, iar pentru asta ai putea apela la terapie happy

| Lawliet14 a răspuns:

Homosexualitatea e un pacat. Daca te simti atras si de femei, stai cu ele. Deci in cazul tau, nu e o boala ci o putere de decizie.

| Vi003 a răspuns:

Ia spune-i lui taica-tau, poate e sincer cu tine si-ti spune daca si el a simtit asa la un moment dat. Gandurile astea sunt (de cele mai multe ori) trecatoare, esti confuz. Limpezeste-ti gandurile, discuta cu ai tai si ai sa vezi ca totul se va limpezi. Chiar acum vad pe geam o splendoare cu cizme ugg si colanti grosi...happy

| 4cidr41n a răspuns:

Daca o faci ca sa nu ai de-a face cu gura lumii atunci nu te obosi. Orice ai face indiferent cat de neimportant e, vei gasi, garantat pe cineva care sa te contrazica.

Daca tu simti ca nu te atrag femeile ce crezi ca putem face noi in privinta asta?

Orientarea sexuala este parte a persoanei tale. Daca te simti asa acum, si te-ai simtit la fel acum 5 ani atunci ce te face sa crezi ca peste 5 ani vei fi diferit?

Ai putea incerca sa discuti cu cineva care te poate intelege mai bine si care nu sare la concluzii si poate asculta/ajuta cu sfaturi mai bune decat ai gasi aici.