| Marius_7427 a întrebat:

Crede-ti ca se mai gasesc fete care stiu sa iubeasca chiar daca nu ai masina ultima moda si nu ai bani la discretie? Ca parerea mea ca in zilele noastre majoritatea fetelor se uita dupa masini scumpe bani nu dupa iubirea adevarata...

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Eu nu iubesc banii ci sufletul lui. Nu-mi pasă dacă n-are sau are bani, maşina „bengoasă", vilă cu 14 etaje şi pişcină de 20km poate să-l aibă şi pe Obama în sufragerie că nu-mi pasă. Eu îl iubesc pe el pentru sufletul lui, comportament şi pur şi simplu pe el.

A avut şi fratele meu o iubită cum spui tu. şi-mi venea s-o iau la bătaie o iubea mult şi făcea ce dorea ea „ True love is blind " chiar dacă era doar din partea lui. Ea a fost cu el doar ca să-şi facă poftele după. a rămas tot singură. Crezi că a rezolvat ceva? Va găsi un prost cum o fi numai ca să nu rămână singură. La fel ca şi „câştigătorul rămâne singură "

FantaSZy.

26 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, toate pustoaicele vor baieti cu bani si masina de fite, insa tocmai asta e, trebuie sa cauti una mai matura, cu capul pe umeri, nu o distractie!

Eu generalizez pe baza cunostintelor mele: 90% din pustoaicele din orasul meu sunt niste fitoase, seduse doar de buzunar! Abia mai tarziu se vor maturiza.deci ai grija unde cauti!

Eu, una, n-am nicio treaba cu banii partenerului; vreau dragostea lui, nu banii!

| Narfundo a răspuns:

Toate sunt disperate dupa bani si dupa baieti cu fite pana la o anumita varsta mariushappy. Asta ar fi 25-26 cand incep sa isi dea drumu la motoras", pe urma o sa iti fie atat de fidele incat nu o sa mai scapi de ele.Am facut si o rima, merit o funda. Ceva am azi serioslaughing

| Dan a răspuns:

Prostii! Nu masinile si banii conteaza, ci ce are in cap fata respectiva, cei 7 ani de acasa, asta conteaza.Noroc si succes! happy

| lextim a răspuns:

Hoho si inca cate. intrebarea fetelor este: crezi ca se mai gasesc baieti care iubesc cu adevarat, nu vor doar sex si nu insala? poate gay!

| ClaraZ a răspuns:

Pentru mine nu conteaza banii baietilor, normal ca exista fete care vor iubiti cu bani, cu masina etc, dar nu trebuie sa generalizam.Cred ca acele fete nu au intalnit iubirea adevaratahappy

| perro12 a răspuns:

Cred ca se mai gasesc, doar ca trebuie cautate. Dar sa vorbim serios daca vezi o fata cu o "o masina ultima moda" nu te gandesti prima data cati bani are? Deci asa sunt si fetele (nu toate tongue ).
Eu compar iubirea cu lozurile in plic, de ce? pai nu stii nici odata peste ce persoana da-i.

HF

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Unchiule 99% din fete vor barbatul perfect, calare pe un cal alb (daca are si tapiserie de piele, e perfect…). De acord cu tine, din pacate femeile s-au prostituat si cand gasesti in sfarsit o fata serioasa dai tu cu batu in balta... Si sa nu uiti ca in fata banilor se indoaie si fieru.

| Cσσкiє a răspuns:

Off, Marius... Eu sunt una dintre ele. 12 ani? Ştiu, e greu de crezut... Totul începuse acum vreo 3 ani în urmă, într-o zi de februarie. L-am cunoscut pe prietenul verişoarei, care era un drăguţ, mi-a dat flori şi o cutie cu bomboane de ciocolată şi se purta foarte frumos cu mine. La mintea mea de 9 ani, credeam că mă iubeşte. Am crescut. Eram îndrăgostită de el! Dar vara trecută a fost un coşmar. Ei se sărutau în faţa mea, el nu mă băga deloc în seamă, el o tot alinta, se mângâiau plus alte chestii. S-au închis amândoi în cameră, deşi eram oaspete. Când a venit mătuşa mea, care e foarte blândă: De ce nu stai cu ei? Eu mă smiorcăiam acolo, n-am mai apucat să răspund. După aceea el mi-a spus: "Doar am citit."
Atunci eram prostuţă, naivă, de unde era să ştiu că nu mă iubeşte? Bun, cred că aţi râs când aţi citit chestia asta, uneori zâmbesc şi eu când mă gândesc ce minte puteam să am.
blushing

| gabitzu25_3443 a răspuns:

Nu stiu daca se mai gasesc frate, si eu caut dar cam greu, iar daca sunt cred ca is pe cale de diparitie.,,., nasoala treaba

| madytza_7574 a răspuns:

Da, se gaseschappy eu sunt una dintre acele fete care stiu sa iubeasca ...nu ma intereseaza cati bani are, nu ma intereseaza ce masina are... eu nu sunt disperata ca altelehappy nu tanjesc dupa banii unui baiatoh go on eu daca stau cu un baiat nu stau pentru bani si nu voi sta niciodata pentru asta, eu stau cu el pentru ca il iubesc pentru ca imi place comportamentu, cum gandeste, sufletuhee hee s. a. m. dhappy deci uite ca se mai gasesc fetetongue

| Evaa a răspuns:

Da, asa eee:X:X

| denise_9126 a răspuns:

Pentru mine e mult mai importanta relatia mea cu un baiat decat bani si masinile lui.Deobicei baieti cu bani la discretie ...sunt foarte superficiali ( azi se desparte de o fata - pana la noapte e cu alta ...peste 2 saptamani o schimba) si nu fac o drama si o depresie din cauza unei despartiri.
Ce rost are sa stai cu un baiat care are masina si bani... daca nu te intelegi cu el si nu puteti comunica? Eu nu as putea trai cu un asemenea baiat. Eu sunt pentru iubirea adevarata (:

| DaianaDC a răspuns:

Da exista! nu prea multe dar exista.Nu conteaza daca are masina bani case terenuri sh alte chestii. Iubesc o astfel de persoana:X nu are masina nu are cine stie c casa bani are dar indeajuns sa mancam ceva sau sa bem ceva... n`am nevoie de bani lui sh nici de bani altcuivawinking ftele care se uita dupa asa ceva se injosesc ca sa nu zic altcevabig grin

| russiangirl_2817 a răspuns:

Generalizezi situatia un pic cam prea mult, nu toate fetele vor baieti cu bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius, eu ma intreb: Oare mai exista baieti capabili sa iubeasca neconditionat? pana acum nu am gasit nici unul, dar sa revenim la intrebarea ta. Nu stiu exact cum sunt celelalte fete, ce cauta si ce nu, dar eu de exemplu, caut de cativa ani o persoana careia sa i daruiesc totul, prin urmare, eu sunt una dintre cele pentru care iubirea ar fi mai importanta decat banii sau masinile, dar din nefericire nu exista iubire adevarata, viata e o minciuna pe care toti o acceptam pentru ca ne e frica de moarte.

| cachero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooops esti pe aproape.
Dragostea din pacate nu exista. Cine crede in asa ceva este pur si simplu retardat.
Dragostea nu este altceva decat o informatie genetica pentru procreere si dupa asta ne ghidam si ne alegem partenerii dupa crtieriile care suntem construiti. Daca observati fiecare dintre noi ne alegem partenerii dupa cum suntem noi. De exemplu cunosti o tipa super frumoasa iar cand deschide gura ...chiar nu ai ce discuta cu ea, subconstientul tau iti zice ca ea nu este pentru tine, trebuie sa fiti compatibili si dupa mentalitate.
Din pacate femeile indiferent ca sunt frumoase sau urate cauta barbati sa fie "sanatosi". "healthy man" sunt intoadeauna placuti iar cu cat detii mai mult capital cu atat esti mai placut.
O zi faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EXISTA.iti zic eu sigur.si eu sunt una dintre ele.numi pasa masina si bani baetilor.eu vreau sa ma bazez pe bani mei.si pe tot cei al meu.plus ca daca ma indragostesc de cineva.mai sarac.sau fara mashina.numi pasa.nu conteaza bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru e cert. TOATEEE sunt pe interes... curvelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca foarte rar se gasesc fete care sa nu le pese de bani asta e parerea mea eu stau in germania si aici se uita fetele dupa masi si bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai... unde's ma fetele astea care scriu aici ca nu conteaza dk un baiat are sau nu masina? Sa fim seriosi laughing)) Lasa-ti vrajalaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miruna, făm-i şi mie cunoştinţă cu o fată de treabă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate zic : eu nu ma uit la bani... dar de'fapt nu e asa...asa ca nu mai ziceti voi ca nu va uitati la bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sa fim seriosi toate zicem ca dragostea conteaza. da conteaza pentru ca suntem noi mai fraiere si ne indragostim de cine nu trebuie sau poate conteaza ca am gasit unul l un milion si ne iubeste si pe noi. dar nici bani nu sunt p ultimul loc normal ca iti doresti ca prietenul tau sa aiba niste bani in buzunar si o casa nu ca doar t mariti cu el si nu ai p unde sa stati. Asta conteaza ca unele fete isi doresc mai mult bani decat iubirea dar, majoritatea vor si bani vor si iubirea. asta e parerea mea

| ane_1907 a răspuns:

Da marius sunt fete care iubesc fara a se gandi daca ai masina sau banii, parerea mea este ca depinde de educatia de acasa sa alegi pe cineva daca iti place numai daca are masina sau banii. daca te atrage un baiat te atrage pentru felul lui de a fi nu pentru ca are ultimul tip de bmw sau ca are un cont in banca, apoi poti sa fi oricat de bogat daca nu ai cei 7 ani de acasa! asa ca mai bine un baiat simplu respectos la locul lui decat unul asa.

| Miryam a răspuns:

Exista fete care inca cred in iubire nu doar in grosimea portofelului sau in cardul de credit. Poti sa ai o viata frumoasa fara sa dai pe afara de bani.Ar trebui sa mai cauti pentru ca incep sa devina destul de rare iar atunci cand o gasesti nu incerca sa o indepartezi.Vei vedea ca merita asteptarea dar si cautarea happy

| cachero a răspuns:

Okay ...vad ca majoritatea de aici sunt niste copii frustrati cu dragostea.
Ce este dragostea in primul rand? Dragostea nu exista, o sa va intrebati "cum asa?".
Dragostea nu este decat o activitate hormonala in alegerea partenerului pentru procreere ...este implementat in informatia genetica a fiecaruia dintre noi.
Femeile cauta barbati "sanatosi" din toate punctele de vedere si acesti sanatosi sunt barbatii care au potential de barbat si anume "bani", banii face pe barbat sa fie mai barbat.
Un barbat cu bani cand intra undeva este respectat si acest lucru le place la femei.
Femeile de obicei nu-si dau seama de lucrul acesta deoarece sunt impinse de instinctul animal ...sa presupunem ca acum 1 milion de ani femeile faceau sex cu cei mai puternici barbati acum cei mai puternici barbati sunt care "detin", asa ca baieti puneti mana si faceti bani si o sa fiti placuti.