| ILLUMINATI a întrebat:

Credeti ca a incepe relatia sexuala intr-o relatie cu persoana iubita va creste si nivelu de dragoste/iubire intre noi? Adica daca facem sex o sa tinem mai mult unul la celalalt?

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Cu siguranta va exista o apropiere mai speciala, relatia se va inchega.
Dar cum ai 16 ani, iti spun doar ca e mult prea devreme!

caramela
| caramela a răspuns:

Aloooooooooo, dar cand iti incepi relatia sexuala, banuiesc ca trebuie sa si tii la persoana respectiva, sa o iubesti, te culci asa cu primul venit, primul servit?thinking sex faci cu o persoana care o platesti pentru prestatia ei...sau in ziua de azi nu se mai pune pretr pe iubire? doar sex aveti in minte?

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic daca va iubiti atat de mult si ai incredere in persoana respectiva si stii ca dupa ce faceti sex nu o sa te lase cred ca este ceva normal dar totusi ce varsta ai? si nu stiu esti fata sau baiat asa nu prea am stiut ce sa zichappy

| ILLUMINATI explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

16 ani baiat

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru ILLUMINATI):

Aaa eu am dat un sfat in nume de fata...nu am stat sa ma mai uit si la nume si toate alea...pai eu spun ca daca fata este de acord cu asta eu zic sa incercati tinand cont ca o iubesti atat de mult si nu stiu daca ea nu si-a inceput viata sexuala cred ca va fi putin mai greu pentru ca se va speria sa nu ramana gravida, sau sa nu te lauzi in fata baietilor pentru ca fetelor(unele) le place ca baiatul sa tina secret o chestie de genul acesta nu stiu daca am fost explicita sau daca ai inteles ceva din ce ti-am spus dar sper sa te ajute succes si sa va iubiti in continuare :* si am uitat sa iti spun certuri sunt in orice relatii, chiar daca unele sunt thinking tampite, nu cred ca daca faceti dragoste este un motiv pentru a nu va mai certa

| YoungHomie a răspuns:

Aaaa. da si.thinking hm da si eu cu prietenu daca stau sa ma gand ne certam in prostie.eram certati inainte sa ne incepem relatiile sexuale:p dupa ce s-a intamplat ne-am inteles mai bine nu am mai avut certuri aiureahappy