| dEutSa_8892 a întrebat:

Credeti ca acolo unde este durere, este si placere?

ma refer, daca partenerul sau partenara voastra, va face ceva care sa va doara [ de exemplu la fete cand baiatul...] da` nu ma refer la sex...ma refer la alt lucru daca intelegetihappy
Ati avut parte vreodata si de durere, dar si de placere in acelasi timp?!

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

'la fete cand baiatul.' ce? Ca partea asta fundamentala nu am inteles-o. Daca nu te referi la sex, nu inteleg intrebarea. Emotional? Sa ma doara sa imi si placa? Nu cred. Sa urasc si sa iubesc da, pentru ca polaritatile astea merg des impreuna si limita e tare fragila.

| anonim a răspuns:

Nu.nu intelegem.suntem foarte grei de cap. explica-te. daca nu este sex, ce anume este?

| dEutSa_8892 explică:

Ma refer cand un baiat te atinge, in asa fel si in unele locuri unde te si doare, dar sati si placahee hee

| Ella_6365 a răspuns:

Nu am avut parte si nici nu vad cum ar fi posibil, durerea e cam opusul placerii, right?

| deutSa a răspuns:

Durere = placere

| dance4life a răspuns:

Da da dabatting eyelashes

| iulia18 a răspuns:

Daca te referi la sex oral, stimularea clitoridiana poate avea ca raspuns alternanta dintre durere si placere.Deci este posibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este o adevărată nebunie: durerea alternează cu plăcerea.
Ăsta este și scopul: utilul cu plăcutul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| altul a răspuns:

Loveste in punctul culminant nu? desigur da dar nu pre tare