| BaiatulAscuns a întrebat:

Credeti ca AR FI posibil ca atunci cand un baiat si o fata sunt foarte indragostit unul de altul sa se ia la cearta din lucruri marunte si sa ajunga sasi spuna cuvinte grele si sa se certe groaznic? ma refer la genul ce cearta in care amandoi simt ca nu pot trai unul fara celalalt dar cred ca asta trebuie facut.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, pentru ca multi iau dragostea de-a gata, nu ca pe ceva ce trebuie ingrijit. Si cred ca dragostea este suficienta ca sa intretina o relatie. Nimic mai gresit.

| mona a răspuns:

Ar fi posibil intr-o oarecare masura...

| JoshuaNNN a răspuns:

Da, este posibil.Cred ca i se intampla oricui cel putin o data in viata.

| h3r a răspuns:

Da.
Dragoste nebuna.

Take care.

| KoreanGirl a răspuns:

Nu cred asta...sunt foarte sigură!
Şi eu am avut parte de o astfel de dragoste în tinereţe :]]
Mi se pare una din cele mai periciloase feluri de a te îndrăgosti. Lucrurile pot să degenereze şi să se ajungă astfel la cele mai groaznice consecinţe pe care nici unul dintre ei nu şi le-ar putea dori. Cu toate că sentimentele şi intenţiile sunt dintre cele mai pure modul de exprimare este puţin diferit, dar totuşi este.
Sper că te-am ajutat! :]
See ya!

| spintEE a răspuns:

Dezvolta-ti imaginatia. Citeste carti.