| Ariadna27 a întrebat:

Credeti ca ar putea tine o relatie dintre o fata de 15 ani si un baiat de 23?

El e un baiat care iubeste distractiile. POate fi beat chiar si ziua.Mereu e cu berea in mana.In trecut a fumat iarba.A batut-o pe mama sa.Are citeodata probleme cu politia.

Ea, fumeaza, s-ar culca cu el chiar si din prima zi.Se ridea tare si prea mult.Cind avea 14 ani trimetea poze cu ea goala la baieti.

Baiatul a tinut legatura,si chiar a avut o relatie cu o fata bravo, educata, desteapta timp mai mult de un an.Si a lasat-o pentru ca nu ea nu a vrut sa faca sex cu el.Si a doua zi s-a legat cu tipa aia.

Ce puteti spune despre relatia lor?

5 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Doua maimute intr-o tentativa de imperechere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da ar putea avea o relatie de o anumita durata chiar daca intre ei este o mare diferenta de varsta insa aceasta relatie ar fi de natura si conditii de promiscuitate.

| OldSoul a răspuns:

Pai din cate ai spus se cam aseamana intre ei, deci da, ar putea merge relatia, mai mult ca sigur se vor insela unul pe celalalt, iar scuza ar fi "si tu ai facut-o" in rest nu cred ca ar fi mari probleme.

| Alcyon a răspuns:

O c.va cu un betiv... Cuplul perfect.

| Ottakringer a răspuns:

Stai.ce?