| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca mai este importanta virginiatea? Sau odata cu trecerea timpului si-a mai pierdut din atribute si nu mai este la fel de importanta?

Răspuns Câştigător
| alexaalexandraa a răspuns:

Cel mai dureros este faptul ca cel care ai vrea sa aprecieze acest lucru la tine, nu face asta, ba din contra.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru unele persoane e foarte importanta

| Laura a răspuns:

Niciodată nu a fost importantă.

| RAY a răspuns:

Da conteaza dar nu asigura o casnicie frumoasa chestia asta, conteaza iubirea mai mult ca orice

| neutrino a răspuns:

Trecutul fiecaruia dintre noi este foarte important. Daca suntem mandri de ceea ce am facut, totul e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor voi aveti aceasta "moneda" de schimb. Voi hotarati cui si in ce conditii o oferiti. VOI ati inceput sa renuntati atat de usor la ea si a inceput sa devina chiar o problema daca se mai afla la purtator la 18 ani.
Daca fata e cu capul pe umeri, stie ce, cum, cui, unde... sa o ofere.
Ca o parere personala, mie nu-mi trebuie si nici nu mi-a trebuit. Stii vorba : ce altora nu le trebuie nici noua nu ne e de folos!

Răspuns utilizator avertizat
| DaniAdrian a răspuns:

Iti dai seama ca este importanta, la unii baieti ca si le fete atunci cand isi pierd virginitatea cu acea persoana importanta din viata lor, indiferent daca vor mai iubi dupa, ei nu vor uitata niciodata prima persoana din viata lor, eu unul cred ca mai este importanta.

| Smileygirl23 a răspuns:

Eu personal cred ca barbatii respecta mult mai mult femeile care stiu sa nu se ofere oricand/oricui pe tava. Si da, virginitatea este importanta, e important cat timp reusesti sa ramai asa, e important cui te decizi sa i-o oferi si in ce conditii.

| bengalezu a răspuns:

Pentru viitorul partener sau viitoarea partenera cand vreti sa va casatoriti sa stii ca conteaza

| Parizzianu a răspuns:

Este extraordinar de importanta ea face totul e cel mai de pret dar care il poate avea o femeie, daca iti bati joc de el atunci si altii o sa isi bata joc de tine, daca tu nu te pretuiesti pe tine nici altii nu o sa puna pret pe tine sfatu meu daca vrei ma asculti daca nu nu si bineinteles ca la 60 de ani nu mai conteaza daca esti virgina sau nu

| Eusiatat01 a răspuns:

Eu respect foarte mult persoanele care inca mai sunt virgine, si te asigur ca pe langa mine mai sunt si altii care le respecta. Chiar daca lumea tanjeste dupa sex. Virginitatea este inca apreciata de multa lume.