| Beatricee98 a întrebat:

Cu cat penisul baiatului este mai gros cu atat este mai dureros pentru o fata virgina?

12 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Depinde si de cat de experimentat este iubitul rau si de tine bineinteles, trebuie sa fie atent, bafta si sa nu simti nimic daca se va intampla

| DeathIncarnate a răspuns:

Tu sa-mi spuihappy

| corbulalbrosu a răspuns:

Vaginul este un organ musculos format din muschi circulari care au o dimensiune (lungimea perimetrului) destul de mica.Acesta este si motivul ca durerea apare chiar si in momentul in care in vagin la inceput de obicei este introdus un deget subtiel in cazul degeticii. Durerea cu adevarat mare apare in momentul in care in vagin este introdus ceva care va forta largirea acesteia peste limita normala.Cu cat acel ceva care poate fi un penis si care cu cat va fi mai gros cu atat va forta intinderea care poate deveni chiar exagerata. Avand in vedere ca in timpul sexului acesti muschi sunt supusi ritmic unor intinderi si reveniri repetate a carei durata difera dar cu cat va fi mai indelungata actiunea in acei muschi se va acumula o cantitatea de durere tot mai mare sub forma unei febre musculare care in multe cazuri dispare doar dupa un repaus de cateva zile.Deci in concluzie cu cat penisul va fi mai gros cu atat va intinde mai mult muschii vaginului si durerea resimtita va fi direct proportionala cu grosimea.

| neutrino a răspuns:

Nu neaparat, depinde in primul rand de cata meserie stie baiatul.

| Emilian65 a răspuns:

Asa este. Cu cat penisul este mai gros cu atat este mai dureroasa penetrarea.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu stiu, dar te stimez ca esti virgina si sper ca nu o sa ai prea multi iubiti.

| Beatricee98 explică (pentru Lawliet14):

Nah, nu sunt genul de fata care sa aiba n relatii. Una si buna imi este de ajuns. Hei, te pupp

| Suck a răspuns:

Depinde si de experienta partenerului dar... da, este mai dureros da si mai placut.

| L1feDRAIN a răspuns:

Pai.tu cum crezi?

Nu chiar..depinde un pic si te corpul fetei.
Dar in general, da..cu cit e mai mare cu atat frecarile dintre penis si peretii vaginului sunt mai aspre, provoaca mai multa durere si poate sa curga si putin singe.

| Klandestin a răspuns:

Depinde, trebuie sa stie si cum!
Prietenu tau ii negru? laughing

| Leo1993 a răspuns:

Si daca e subtire ca un pix crezi ca simti mai bine?

| EuforikcuKappa a răspuns:

Incearca un preludiu mai lung, plin de atingeri si sarutari.
Sper ca se va pricepe partenerul tau, si ca nu ar fi rau sa folosesti si un lubrifiant, te va ajuta!
P.S. Nu te speria, toti am trecut prin asta.