| EsarfaRozZ a întrebat:

Cu ce va epilati in zona intima?happy

Răspuns Câştigător
| babydolldeea a răspuns:

Cu aparatul de ras dar mi sa asprit parul acum sad nici eu nu stiu cu ce sa ma epilez acolo cu benzile de ceara sau ceara nu indraznesc, cu crema ar fi aiurea, cu aparatul de tuns sau foarfeca nu pot deoarece nu tund destul de scurt deci "bic-ul" este alternativa mea

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Cu masina de tuns iarba, ca aia mica se stricalaughing

| Julia89 a răspuns:

Cu ceara, la o tipa acasa are un fel de salon costa 25 de lei (pe picioare +zona intima )se merita, prima data ma simteam jenata dar acum e ok poti sa incerci la un salon.

| asdasasasas a răspuns:

Cu gura calului

| EsarfaRozZ explică:

Mda, multumesc mdany, DJsPeaKmIxeR si Nechaty, mi-ati fost de mare folos. eu am pus o intrebare serioasa, la care asteptam un raspuns la fel de serios. dar in fine, multumesc celorlalti care m`au ajutat cu raspunsurile lor. :*

| Nechaty a răspuns:

Cu briciu'laughing