| iubi_duby75 a întrebat:

Cu cine are mai multe sanse o tauroaica? cu o balanta sau cu o fecioara? FUNDA pentru raspunsuri cat mai explicite.

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Tin sa contrazic zodiile. Eu l-am avut pe fostul rac si la un moment dat mi-am dat seama ca era un pervers, un prefacut si era foarte infidel. Pe actualul, tot rac, il iubesc din tot sufletul si sa stii ca este cel mai dulce baiat posibil, stie ce inseamna fidelitatea, increderea, bunul- simt.
Concluzie : nu crede asa mult in zodii, conteaza mai mult omul de langa tine. Degeaba va potriviti zodiacal vorbind, daca nu aveti nimic in comun.

| User a răspuns:

Cu un tauroi smug

| pisicutsa a răspuns:

Asta nu depinde de ceea cine eşti după horoscop, ci care este mai deştept sau cine e mai frumos la vorbă.
E greu să răspunzi la întrebare pe care o cunosc doar astrologii.
Şi totuşi după părerea mea, unei fete taur iar sta bine cu băiatul fecioara, aceştia sunt mai sensibili, mai romantici, dar şi caracterul e dur cînd apare instinctul de apărare a celei de aproape. Sper îţi va ajuta măcar cît de cît răsunsul meu! Baftă în toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt taurhappy si te asigur caci cu fecioarele ai cele mai bune compatibilitati.am multi amici fecioare si cu eu ma inteleg cel mai bine, fecioarele gandesc ca si taurii, au aceleasi scopuri, fecioara tine foarte mult la taurihappyse apropiu foarte repede.happyapp:taurii si fecioarele sunt mai nebunatici de felul lorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un armasar. mai bun ca un tauroi.