| dany6717 a întrebat:

Cui ii place sa se masturbeze si sa se uite la filme xxx?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca asta e problema ta, ma bucur.
Inseamna ca n-ai probleme.

| harciog a răspuns:

Dupa cum vezi noi nu ne-am masturbat niciodata.

| soul2soull a răspuns (pentru harciog):

Pute frate paci mincinosilorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| soul2soull a răspuns:

La toata lumea le place filmele XxX dar la mai putini le pace masturbarea (atunci cand ai o partenera stabila) dar avand in vedere ca a fost un moment in viata in care eram fara va sun inca o data MINCINOSILOR

| Jigsaw a răspuns:

Ahahaha,nimeni nu se masturbează, huh?

| darrio2007 a răspuns:

Chiar asa.Tie.Si te mai si lauzi cu asta.

| ValyCoolBoy a răspuns:

Ba nu conteaza cui ii pace... crezi ca astia o sa recunoasca? In primul rand esti prost rau sa postezi asa ceva pe TPU sty dc? fiindca nu cred ca nu a existat vreun baiat sa nu fi dat cautare pe google xxx asa ca n mai intreba asa cevawinking

| unnamedXXL a răspuns:

Cred ca sigur tie.eu zic ca ar fi cazul sa incepi sa faci dragoste si cu o femeie nu doar cu mana ta.parerea mea. daca nu doresti atunci continua asa

| pySoyaS a răspuns:

Neah...parerea mea lasa prostilee astea cautaty pe cinevawinking

| AlexSasan a răspuns:

PACE pentru mincinosi!

| JustFloryn a răspuns:

Da'ti ba la laba nu'i asculta pe restul... o sa-ti creasca ca de callaughing daca vrei sa nu mai dai la laba vezi k pe DN1 sunt niste fete "frumoase" care sug **** pe nimiclaughingrolling on the floor daca nu cauta o curva de la tine din oras si ****'o dar daca faci sifilis sau paduchi lati nu e problema mea laughing

| jupiterestru a răspuns:

Tie.

| loveanime059 a răspuns:

Nu stiu, nu am incercat laughing eu zic, sa nu mai comentati atata ca nu se stie niciodata rolling on the floor

| dany6717 explică:

laughingIn primul rand nu am spus ca fac laba deci asa ca nu va mai dati cu parerea ratatilor.Si am crezut ca site-ul asta e facut ca sa ajute oameni(nu ma refer la mine)nu ca sa faca misto de ei sau altceva... pote ca uni chiar au probleme si cred ca pot sa gaseasca ajutor aici.Dar avand in vedere ca ba dati cu parerea despre persoane pe care nu le cunosteti.Nu mai am pretentii la nimiclaughing

| dany6717 explică:

laughingSi ce vrajeala...Dc ati mai raspuns daca ati dat raspunsurile astea de rahat? am pus o intrebare.Sunt alti care pun intrebari mai ratate (da recunosc ca nu trebuia sa pun intrebarea)nu mai raspundeti la intrebari la care nu aveti un raspuns folositortongue